x
Beaphar Calming Tablets Sakinleştirici Kedi ve Köpek Tableti-(20 Tabs)
Beaphar Calming Tablets Sakinleştirici Kedi ve Köpek Tableti-(20 Tabs) Ürün Kodu: BHAR0067 Barkod Kodu: 8711231171101
Beaphar Sakinleştirici Kedi ve Köpek tabletleri evcil hayvanınızın daha sakin ve mutlu hissetmesini sağlayan tamamen doğal bir yoldur.Doğal bitki özlerinin sakinleştirici harmanından yapılmıştır.Biberiyede dahil olmak üzere Limon ağacı çiçeği, Şerbetçi otu ve Melissa otu içeren bu tabletler uyuşukluğa neden olmadan sakinleştirici etkisi yaratır.
Detaylı Bilgi
55,00 TL
49,50 TL
% 10 indirim
Havale Fiyatı:49,50 TL
Adet:
 
BEAPHAR CALMIN TABLET
Beaphar Sakinleştirici Kedi ve Köpek tabletleri evcil hayvanınızın daha sakin ve mutlu hissetmesini sağlayan tamamen doğal bir yoldur.Doğal bitki özlerinin sakinleştirici harmanından yapılmıştır.Biberiyede dahil olmak üzere Limon ağacı çiçeği, Şerbetçi otu ve Melissa otu içeren bu tabletleruyuşukluğa neden olmadan sakinleştirici etkisi yaratır.Bu ürün bütün yaşın evlerindeki kedi ve köpekler için güvenli bir şekilde kullanılabilir.


Kullanım Talimatı
Tablet direk yada mamaya karıştırılarak verilebilir.Tabletlerin etkisini görebilmesi için 1,5 saat bekleyiniz.Bir gün içerisinde maksimum 3 kez uygulayınız.Yanında daima taze su bulundurunuz.
Bileşimi:Sebze türevleri (Melissa otu %16, Biberiye %8,1, Limon ağacı çiçeği %4,9, Şerbetçiotu %3,3), Süt ve süt türevleri, mineraller, tahıllar

Hiçbir yapay maddesi kullanılmadan üretilir.

Analitik Bileşenler: Ham Protein %7,8, Ham Yağ %2,6, Ham Lif %5,9, Ham Kül %28, Nem %8,3, Kalsiyum %9,3, Fosfor %6,3, Magnezyum %0,17, Potasyum %1,3

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.


Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.