x
Beaphar Ear Cleaner Kedi ve Köpek Kulak Temizleme Losyonu 50 ML
Beaphar Ear Cleaner Kedi ve Köpek Kulak Temizleme Losyonu 50 ML Ürün Kodu: BHAR0073 Barkod Kodu: 8711231126095

Kulağı tahriş etmeden temizler. Kulakda yer alan kene ve böcekleri temizler. Kulakta oluşabilicek sorunları engeller. Alkol içermez kulak çevresindeki deriye zarar vermez.Haftada iki kez kullanılabilir. Kulak büyüklüğüne göre, kulak dışına sadece görebildiğiniz alanlarda, 6 ile 8 damla arası kullanınız.

Detaylı Bilgi
55,00 TL
49,50 TL
% 10 indirim
Havale Fiyatı:49,50 TL
Adet:
 
Beaphar Ear Cleaner Kulak Temizleme Losyonu 50 ml

 

Beaphar Ear Cleaner kedi ve köpeklerin kullaklarında oluşan kirlerin, akıntıların rahatlıkla temizlenmesini sağlar.

Kulağı tahriş etmeden temizler. Kulakda yer alan kene ve böcekleri temizler. Kulakta oluşabilicek sorunları engeller. Alkol içermez kulak çevresindeki deriye zarar vermez.

 

Haftada iki kez kullanılabilir. Kulak büyüklüğüne göre, kulak dışına sadece görebildiğiniz alanlarda, 6 ile 8 damla arası kullanınız.

 

Not: Kulak içine sıkmayınız. Çocukların erişemediği yerlerde muhafaza ediniz.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.