x
Beaphar Neutralizador Kedi Tuvaleti Koku Giderici 400 Gr
  • Beaphar Neutralizador Kedi Tuvaleti Koku Giderici 400 Gr
  • Beaphar Neutralizador Kedi Tuvaleti Koku Giderici 400 Gr
Yorumları Oku (3) Yorum Yap
- ,
3/ 5
kokusu ve kullanımı guzel
- ,
5/ 5
Hiç bir işe yaramayacağını düşünerek çaresizlikten dolayı almıştım. Gerçekten çok etkili bir ürün. 3 hafta önce kum kabına az bir miktar ürün karıştırmıştım. Henüz ilave etmeye gerek duymadım. Üstelik 2 kedi kullanıyor kumu.
Kokudan Eser Yok - ,
5/ 5
Alırken hadi canım inanmam dediğim ama kullandığımda wowwww dediğim bir ürün.Tavsiye ederim.Düşünmeden alın
34.33333333333 Alışveriş Listeme Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver Arkadaşlarıma Tavsiye et
Beaphar Neutralizador Kedi Tuvaleti Koku Giderici 400 Gr Ürün Kodu: BHAR0045 Barkod Kodu: 8711231152308
Beaphar koku yok edicinin bir kullanımı kedi kumunuzun ikiye katlar.Koku yok edici tamamen bakterilere ayrışabilen, pH nötr ve tatmıyla güvenli bir üründür.İdrar depolayan teknoloji hızla kum kokusunu engeller.İdrar depolama o kadar hızlı çalışır ki üründe sadece çok az bir parfüme ihtiyaç duyulur.
Detaylı Bilgi
55,00 TL
49,50 TL
% 10 indirim
Havale Fiyatı:48,51 TL
Adet:
 
Beaphar Neutralizador Kedi Tuvaleti Koku Giderici 400 Gr
Kedi kumu kokularını Beaphar koku yok edici ile yok edin.bu yeni ürün idrarı hapseder ve kullanılmış kedi kumundan yükselen kokuyu yok eder.Beaphar koku yok edicinin bir kullanımı kedi kumunuzun ikiye katlar.Koku yok edici tamamen bakterilere ayrışabilen, pH nötr ve tatmıyla güvenli bir üründür.İdrar depolayan teknoloji hızla kum kokusunu engeller.İdrar depolama o kadar hızlı çalışır ki üründe sadece çok az bir parfüme ihtiyaç duyulur.
 
Kullanım Talimatları
Kedi tuvaletini temizleyin ve taze kum ekleyin.Kum üstüne yaklaşık 20 Gr koku yok edici ekleyin.Eğer bir kediniz varsa, bir kullanım kumun kokusunu bir hafta engellemek için yeterli olacaktır.
 
Birden çok kedi bulunan evlerde, koku yok edici kullanılmış kuma yeniden uygulayabilir. yada kedi tuvaletini temizleyip yeniden kullanabilirsiniz.
 
Lütfen çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Serin ve güneş almayan yerde muhafaza ediniz.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
Ürün TipiKoku Giderici

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.