x
Bosch Poultry Glutensiz Kümes Hayvanı Köpek Maması 1 Kg+1 Kg(2.%50 İndirimli)
Bosch Poultry Glutensiz Kümes Hayvanı Köpek Maması 1 Kg+1 Kg(2.%50 İndirimli) Ürün Kodu: X-0563 Barkod Kodu:
ADULT MIT GEFLÜGEL & MILLET bol taze kümes hayvanı (minumum %25).aynı zamanda yüksek oranda darı (minumum %17) kullanılarak üretilmektedir.Enerji ve protein yoğunluğu,içerdiği midye ekstreleri ile bağlantılı olarak kemikler ve eklemler için fazla kilo riski önleyecek şekilde tasarlanmıştır.
Detaylı Bilgi
52,00 TL
31,20 TL
% 40 indirim
Havale Fiyatı:31,20 TL
Adet:
 
(TAZE KÜMES HAYVANI VE DARI)

ADULT MIT GEFLÜGEL & MILLET normal aktiviteye sahip tüm yetişkin köpekler için dengeli eksiksiz bir besindir. ADULT MIT GEFLÜGEL & MILLET bol taze kümes hayvanı (minumum %25).aynı zamanda yüksek oranda darı (minumum %17) kullanılarak üretilmektedir.Enerji ve protein yoğunluğu,içerdiği midye ekstreleri ile bağlantılı olarak kemikler ve eklemler için fazla kilo riski önleyecek şekilde tasarlanmıştır.Mannanlar ve glukanlardan oluşan bağışıklık kompleksimizin kullanılması suretiyle de bağırsak florası stabilize edilmekte ve aynı zamanda bağışıklık sistemi güçlendirilmektedir.

ADULT GEFLÜGEL & MILLET beslenme konusunda hassas köpekler için idealdir.

 

Bileşim:

Taze kümes hayvanları (% 25), darı (% 17,5), mısır, kümes hayvanı eti unu ,arpa, pancar posası(şekeri alınmış) , hayvansal yağ, hidrolisat protein, balık unu, maya (susuz,% 0.1 mananoligosakkaritler,% 0.06 β-glukanlar), sodyum klorür, yeşil kabuklu midye özü (% 0,1), potasyum klorür, hindiba (kurutulmuş).

 

Analitik Bileşen Parçalar: Protein %21,5, Yağ Oranı % 10,5, Ham Lif %2.5, Ham Kül %5,8, Kalsiyum % 1.10, Fosfor %0.90, Sodyum %0.30

 

Katkı Maddeleri: Kg başına besin katkı maddeleri

Vitamin A 12.000 I.E.

Vitamin D3 1.200 I.E.

Vitamin E 70 mg

Vitamin B1 10 mg

Vitamin B2 10 mg

Vitamin B6 6 mg

Vitamin B12 30 mcg

Biyotin 250 mcg

Pantotenik Asit 20 mg

Vitamin C 70 mg

Kolin Klorür 1.650 mg

 

Kg başına eser element:

Çinko (çinko oksit olarak) 70 mg

Çinko (Amino asit-çinko şelat, hidrat olarak 45 mg

İyot (Kalsiyum iyodat olarak,susuz) 2 mg

Selenyum (Sodyum selenit olarak) 0,20 mg

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.