x
Dr.Clauders Lachs Oil Köpek Somon Yağı 250 ML
  • Dr.Clauders Lachs Oil Köpek Somon Yağı 250 ML
  • Dr.Clauders Lachs Oil Köpek Somon Yağı 250 ML
Dr.Clauders Lachs Oil Köpek Somon Yağı 250 ML Ürün Kodu: DRCL0047 Barkod Kodu: 4014355161039
Zayıf, mat tüyler ve hassas deriler içindir. Bunlar kedilerin ve köpeklerin hayatını zorlaştıran problemlerdir. Bedenin korunması ve güzellik eşit derecede etkilenir. İçeriğinde bulunan yüksek miktardaki doymamış ve çoklu doymamış yağ asitleri direkt olarak deriyi, tüy yapısını etkiler ve yaşamsal vücut fonksiyonlarını destekler.
Detaylı Bilgi
93,00 TL
79,00 TL
% 15 indirim
Havale Fiyatı:77,42 TL
 
Besin takviyesidir. Zayıf, mat tüyler ve hassas deriler içindir. Bunlar kedilerin ve köpeklerin hayatını zorlaştıran problemlerdir. Bedenin korunması ve güzellik eşit derecede etkilenir. İçeriğinde bulunan yüksek miktardaki doymamış ve çoklu doymamış yağ asitleri (yaklaşık olarak 31%) direkt olarak deriyi, tüy yapısını etkiler ve yaşamsal vücut fonksiyonlarını destekler.

*Parlak tüy oluşumunu sağlar.

*Tüy dökülmesini engeller.

*Tüy ve deri yapısının bütünlüğüyle vücudun korunmasını sağlar.

*Vücut fonksiyonlarını (karaciğer, böbrek, metabolizma) destekler.

*İştah kaybını engeller.

 

İçindekiler : 100% Doğal somon yağı

 

Analitik Bileşenler : Ham Yağ 99.9%

 

Beslenme Önerileri/Uygulama Notları :

Daima taze su bulundurunuz.

 

Beslenme Önerileri/Dozaj :

Vücut ağırlığı 5Kg altındaysa günlük 2.5ml, 5 ila 15kg arası günlük 5ml, 15 ila 30kg arası günlük 10 ml, 30kg üzerindeyse 15ml kullanım önerilir. (1 çay kaşığı=yaklaşık olarak 5ml)

Günlük dozajın yaklaşık %30'u ile başlanmalıdır. 1-2 hafta içinde günlük dozaja yükseltiniz. Besinlere karıştırınız veya besinin üzerine püskürtünüz.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.