x
Dr.Sacchi True Touch Evcil Hayvan Tüy Toplama Eldiveni
  • Dr.Sacchi True Touch Evcil Hayvan Tüy Toplama Eldiveni
  • Dr.Sacchi True Touch Evcil Hayvan Tüy Toplama Eldiveni
  • Dr.Sacchi True Touch Evcil Hayvan Tüy Toplama Eldiveni
Yorumları Oku (4) Yorum Yap
- ,
5/ 5
reklamdaki gibi ayni sekilde sonuc veriyor 2 tane kedim var firca ve rulolardan kaciyorlar ama eldiveni gördüklerinde kendileri geliyolar yanima :)
Yine sonuçsuz - ,
1/ 5
Her zamanki eldivenlerden bende hiç bir işe yaramadı
Fonksiyonel ürün :) - ,
5/ 5
Reklamında gördüğünüz hizmeti ayni kalitede sağlıyor. Fiyatı başka sitelere nazaran çok daha uygun. Tekir kedilerimi sinirlendirmeden taramamı mümkün kıldı :)
İnanilmaz etkili ve kolay - ,
5/ 5
Golden cinsi kopegimde kullandim, kopegimin canini acitmadan, rahatsiz etmeden, dokulmek uzere olan tum tuyleri topluyor. Kullanimi da cok rahat.
44 Alışveriş Listeme Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver Arkadaşlarıma Tavsiye et
Dr.Sacchi True Touch Evcil Hayvan Tüy Toplama Eldiveni Ürün Kodu: DRSC0037 Barkod Kodu: 8690286590481
Yumuşak dişli çıkıntılara sahip olan tüy toplama eldiveni evcil dostların derilerinde masaj hissi yaratacaktır. Pratik ve hızlı şekilde cansız tüylerin toplanmasına yardımcı olur. Cansız, kopmuş tüyleri ve kirlerin temizlenmesini sağlayacaktır. Eldivenin bilek kısmında bulunan cırt bant ile ürün bileğe uygun şekilde sabitlenebilmektedir.
Detaylı Bilgi
26,40 TL
19,95 TL
% 24 indirim
Havale Fiyatı:19,95 TL
Adet:
 
True Touch kedi köpek tüy toplama eldiveni. Sağ el uyumlu tüy toplama eldivenin tüyleri alan kısmı kauçuk yapılıdır. Tüy ile temas eden bu böle tarak şeklinde olduğundan tüyler üzerine yapışacaktır.


 

Yumuşak dişli çıkıntılara sahip olan tüy toplama eldiveni evcil dostların derilerinde masaj hissi yaratacaktır. Pratik ve hızlı şekilde cansız tüylerin toplanmasına yardımcı olur. Cansız, kopmuş tüyleri ve kirlerin temizlenmesini sağlayacaktır. Eldivenin bilek kısmında bulunan cırt bant ile ürün bileğe uygun şekilde sabitlenebilmektedir. Eldivenin avuç içi kısmında bulunan çıkıntılar tüy toplama esnasında tüylerde taranmışlık görüntüsü oluşturarak muntazam görünmesini sağlayacaktır. Tüyler eldivenin avuç kısmına yapıştığından, toplama işlemi bittikten sonra eldiven üzerindeki tüyler bütün halde alınabilecektir.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.