x
Ezydog Dog Flotation Device Red Köpek Can Yeleği XLarge
  • Ezydog Dog Flotation Device Red Köpek Can Yeleği XLarge
  • Ezydog Dog Flotation Device Red Köpek Can Yeleği XLarge
  • Ezydog Dog Flotation Device Red Köpek Can Yeleği XLarge
Ezydog Dog Flotation Device Red Köpek Can Yeleği XLarge Ürün Kodu: EZYD0280 Barkod Kodu:
Köpeğiniz yüzmekte zorlanıyor mu? Yoksa sırf suyun kenarında cool mu görünmek istiyor? O zaman Ezydog Köpek Yüzdürme Cihazı tam size göre bir üründür! DFD içerisindeki köpük her köpeğin sudayken dik şekilde yüzmesini sağlamak için stratejik bir şekilde konumlanmıştır.
Detaylı Bilgi
317,40 TL
238,00 TL
% 25 indirim
Havale Fiyatı:233,24 TL
 
Gerçek Anlamda Batmayan Harika Uyumlu Can Yeleği! 


Köpeğinizle yüzmeye gitmek istiyor, fakat onun güvende olup olmadığından emin değil misiniz?  O zaman belki de köpeğiniz ve kendi gönül rahatlığınız için ona batmayan bir can yeleği almanın vakti gelmiştir.   

Standart DFD de olduğu gibi bu ileri seviye üretim tekniklerini mevcut en iyi malzemelerle birleştirmektedir.Köpeğinize mümkün olan en ergonomik ve tam oturmayı sağlamak amacıyla tasarlanmış ve kapsamlı ölçüde test edilmiştir.Benzersiz Ultra-Kaldırma Kuvveti Köpüğümüz her daim köpeğinizi doğal yüzme pozisyonunda tutmak amacıyla yeleğin etrafına stratejik olarak konumlanmıştır.Diğer yeleklerin aksine Mikro DFD köpeğinizin doğal hareketini engellemez ve kolayca ve çabucak bağlanıp/çıkarılabilir.Yüzmeye gidiyoruz.. 

Yeleğin diğer harika özellikleri arasında gerekli olması halinde köpeğinizi kolayca taşımanıza ve bağlamanıza olanak sağlayan Ergonomik Yakalama Tutamacı ve Süper Naylon D-Halkası yer almaktadır.  İçiniz rahat olsun, DFD EzyDog u yüksek performanslı köpek aksesuarları piyasasında lider yapan aynı titiz kalite standartlarına sahiptir!

Özellikler:

  • Köpeğinizin suda dik durmasını sağlamak amacıyla standart köpek can yeleklerinde bulunan yüzdürme malzemesinin %50 fazlası
  • Gece güvenliği için reflektörlü bantlar
  • Güvenli ve konforlu uyum için ayarlanabilir neopren askılar
  • Dayanıklı malzeme ve konstrüksiyon
  • Ergonomik tutma tutamacı
  • Ufak fermuarlı saklama cebi
  • Süper güçlü Naylon D-Halkası

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
RenkKırmızı
Kullanım YeriDeniz
BoyutBüyük, İri Irk
Ürün TipiCan Yeleği
Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.