x
Ezydog Şok Emici Esneyebilen Mavi Köpek Uzatma Kayışı
  • Ezydog Şok Emici Esneyebilen Mavi Köpek Uzatma Kayışı
  • Ezydog Şok Emici Esneyebilen Mavi Köpek Uzatma Kayışı
Ezydog Şok Emici Esneyebilen Mavi Köpek Uzatma Kayışı Ürün Kodu: EZYD0264 Barkod Kodu: 5708214305403
Mutley 40'' tasma Şok Emici Esneme kısmı 15 cm'lik bir parçadır. Orta ve büyük ırk köpekler için dar ve kısa esnemesi sayesinde çekiştirmeler sırasında kendinizi daha konforlu hissederek köpeğinizi daha rahat kontrol etmenizi sağlayacaktır. Mutley 40'' Şok Emici Esneme kısmı 30 cm'lik bir parçadır.
Detaylı Bilgi
144,90 TL
108,70 TL
% 25 indirim
Havale Fiyatı:106,53 TL
 
Şok Emici Esneyebilen Köpek Tasması! 102 Cm
Köpeğinizin etrafında çekilmeden rahat bir köpek yürüyüşe sahip olmak ister misiniz? Piyasadaki en kaliteli bungee tasma mı ihtiyacınız var? Mutley sizin için bir seçim olacaktır!

Şok Emici Esneme
Mutley 40'' tasma Şok Emici Esneme kısmı 15 cm'lik bir parçadır. Orta ve büyük ırk köpekler için dar ve kısa esnemesi sayesinde çekiştirmeler sırasında kendinizi daha konforlu hissederek köpeğinizi daha rahat kontrol etmenizi sağlayacaktır. Mutley 40'' Şok Emici Esneme kısmı 30 cm'lik bir parçadır. Biraz daha az sıkı ve daha uzun olması sayesinde  küçük ırklardaki sert esnemeleri yada orta ve büyük ırklarda biraz daha fazla esnemesi sebebiyle kendinizi daha konforlu hissederek köpeğinizi daha rahat kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Süper Güçlü ve Dayanıklı!

Sık sık tasma almaktan sıkıldıysanız, bu problemi MUTLEY tasma çözecektir. Yüksek kaliteli kayak iplerinin kuvvetli kopmalara karşı dayanıklı tasarımı ile uzun süreli kullanabileceğiniz bir üründür.

Su Kayağı Elciği !

Daha rahat kullanım ve daha rahat kontrol için, tüm Mutley tasmalar su kayağı elciğinene benzer tutma yerine sahiptir. 

Etkin kullanım için Ekstralar !

Mutley tasmalar çeşitli ilave parçalar takılarak fonksiyonellikleri arttırılabilirler. Uzatma parçalar ve ikili uzatmalarla daha rahat ve kullanışlı tasma haline gelir. 

Özellikler:

* Şok Emici Esnemesi sayesinde daha enerjik hareketlerle köpeğinize zarar vermeden kontrol etmeyi sağlar.
* Esneme ve boy seçenekleri ile küçük, orta ve büyük ırklara tamamen uyum sağlar.
* Elciğin yapısı ve şekli size ekstra konfor ve rahat kontrol sağlar.
* Reflektif şeritler sayesinde gece görünürlüğü ve güvenliği sağlar.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
RenkMavi
Malzeme İçeriğiFitil
Özel İhtiyaçŞok Emici
BoyutTüm Irklar
Ürün TipiUzatmalar
ÖzellikReflektörlü
Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.