x
Felix Junior Pouch Tavuk Yavru Yaş Kedi Maması 100 Gr-(20 Adetx100 Gr)
Felix Junior Pouch Tavuk Yavru Yaş Kedi Maması 100 Gr-(20 Adetx100 Gr) Ürün Kodu: X-0098 Barkod Kodu:
Felix küçük yavru kedi için proteinler, vitaminler ihtiva etmektedir. Ekstra küçük parçalar la lezzetlendirilmiş yavru kedilerin severek tüketecekler.Purina'nın tartışılmaz kalitesi ile kedilerin beğenisine sunulan Felix Kedi Mamaları içeriği tam ve dengelidir.
Detaylı Bilgi
76,00 TL
66,00 TL
% 13 indirim
Havale Fiyatı:66,00 TL
Adet:
 

Felix küçük yavru kedi için proteinler, vitaminler mineraller ihtiva etmektedir. Buna ek olarak, ekstra küçük parçalar la lezzetlendirilmiş yavru kedilerin severek tüketecekleri mamadır.Purina'nın tartışılmaz kalitesi ile kedilerin beğenisine sunulan Felix Kedi Konserve Mamaları içeriği tam ve dengelidir.


Günde en az iki kez beslenme yapılmalıdır.Yavru kedi günde (4 kg) 3 poşet verilmelidir.Bu kurallar, normal ortam sıcaklığında orta derecede aktif kediler dayanmaktadır. Yem miktarı yağsız, sağlıklı bir vücut ağırlığını korumak için buna göre ayarlanması gerektiğini böylece bireysel ihtiyaçları değişebilir. Oda sıcaklığında servis yapın. Temiz, taze içme suyu her zaman hazır olmalıdır.


İçindekiler: Et ve Et ürünleri (%4 Tavuk eti), sebze protein ekstraktları, balık ve balık ürünleri, mineraller, çeşitli şekerler


Katkı Maddeleri

Besin Katkı Maddeleri:IU/kg:A Vitamini: 1415;D3 Vitamini:195 mg/kg Demir (Fe(E1)):13.5; İyot (I(E2)):0.5; Bakır (Cu(E4)):1.3; Manganez 8Mn(E5): 2.4; Çinko (Zn(E6);36.5 Selenyum (Se(E8):0.03


Analiz Değerleri: Protein %15.4 Yağ İçeriği %3,6 Ham Kül %2.5 Ham Selüloz %1 Nem %75


Kullanımı: Felix yavru kedi maması tam bir beslenme sağlanmakta olup, başka bir mama ile karıştırılmasına gerek yoktur.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
SınıfPremium
PaketPoşet
CinsiParça Etli
AromaTavuk
KampanyalıÇoklu Paket
Üretim Yeriİthal
YaşYavru
Paket Boyutu100 Gr
TahılTahıllı

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.