x
GimCat Gastro Intestinal Paste Sindirim Sağılığı Paste Macunu 50 Gr
Yorumları Oku (2) Yorum Yap
Ürünü Kötülemek istemem - ,
2/ 5
Normal pastları kedilerim bayılarak yiyor ama bunu malesef ben ağızlarına kendim sürmem gerekiyor. Bilginiz olsun.
İyi bir ürün - ,
3/ 5
Herşeyden önce bu mağaza varken başka yerden alışveriş yapmam Ankara için aynı günün akşamı geliyor ürünlerim .ürünü kullanıyoruz ,oğlumuz kokusunu sevmedi ben de kendi vitamin macunundan biraz sürüp öyle veriyorum anlamıyor .Bağırsak hareketlerini kesinlikle düzenliyor biz gıda kaynaklı ishal sırasında kullanmaya başladık ve faydası oldu düzenli olarak da vermeyi düşünüyorum
22.5 Alışveriş Listeme Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver Arkadaşlarıma Tavsiye et Stoklara Gelince Haber Ver
GimCat Gastro Intestinal Paste Sindirim Sağılığı Paste Macunu 50 Gr Ürün Kodu: GPET0102 Barkod Kodu: 4002064417462
GimCat Gastrointestinal Kedi Macunu hem bağırsağın hem de bağırsak florasının sağlıklı durumda tutulması amacıyla bağırsağın düzenlenmesi için psilyum kabuğundan yapılmış çözünebilir lifler ve prebiyotik TGOS, sindirim sistemindeki tahrişlerin azaltılmasına yardımcı olmak ve sağlıklı bir bağırsak mukoza zarı sağlamak için beta-glukan ve karaağaç kabuğu ve kurutulmuş çimen içerir.
Detaylı Bilgi
50,00 TL
42,50 TL
% 15 indirim
Havale Fiyatı:41,65 TL
 
GIMCAT GASTROINTESTINAL KEDİ MACUNU 50Gr
EXPERT LINE (VET SERİ)
GimCat Gastrointestinal Kedi Macunu hem bağırsağın hem de bağırsak florasının sağlıklı durumda tutulması amacıyla bağırsağın düzenlenmesi için psilyum kabuğundan yapılmış çözünebilir lifler ve prebiyotik TGOS, sindirim sistemindeki tahrişlerin azaltılmasına yardımcı olmak ve sağlıklı bir bağırsak mukoza zarı sağlamak için beta-glukan ve karaağaç kabuğu ve kurutulmuş çimen içerir. Sağlıklı bağırsakları destekler, mukoza zarını korur ve prebiyotik etkisi vardır.

Bileşim: Bitkisel kaynaklı türevler (psilyum, öğütülmüş karaağaç kabuğu), Katı ve Sıvı Yağlar, Maya, Çimen Tozu, TGOS’lu Laktoz Türevi 

Analiz Değerleri: Nem 12,00%, Ham Protein 6,00%, Ham Yağ 37,50%, Ham Lif 2,00%, Ham Kül 5,50%

Beslenme Talimatı: Günde 6 cm, ya doğrudan tüpten veya yiyeceklere ilave edilir (1 cm macun = yaklaşık 0.5 g). Oda sıcaklığında saklayın. 

Menşei: Almanya

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.