x
Happy Cat Sterilized Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg+Akkum 6 Lt Kedi Kumu
  • Happy Cat Sterilized Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg+Akkum 6 Lt Kedi Kumu
  • Happy Cat Sterilized Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg+Akkum 6 Lt Kedi Kumu
Yorumları Oku (2) Yorum Yap
Kedim Bayıldı - ,
5/ 5
Çok nazlı kedim bayılarak yedi.İyi bir mama olduğundan şüphem yok.Teşekkürler
- ,
2/ 5
Mama poşetinin kilitli kapağı o kadar kötü ki kargo esnasında açılmış ve mamalar dökülmüş.Aynı markanın 1,5 ve 4 kg paketleri çok çok daha sağlam yapılmışken 10 kg için özensiz olmuş.
23.5 Alışveriş Listeme Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver Arkadaşlarıma Tavsiye et
Happy Cat Sterilized Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg+Akkum 6 Lt Kedi Kumu Ürün Kodu: HCAT0018 Barkod Kodu: 4001967080605
Kısırlaştırılmış kediler; ortalama yağ içeriğine sahip ve bol lifli doyurucu, lezzetli bir diyet gerekir.Protein ve dengeli bir mineral içeriği ile çok sağlıklı bir üriner sistemi desteklemek için sterilised kedi mamalarına ihtiyaç vardır.
Detaylı Bilgi
360,00 TL
306,00 TL
% 15 indirim
Havale Fiyatı:299,88 TL
Adet:
 
Happy Cat Sterilized Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg

Kısırlaştırılmış kediler genellikle kilolu olma eğilimindedir ve idrar yolu bozuklukları gelişebilir. Kısırlaştırılmış kediler; ortalama yağ içeriğine sahip ve bol lifli doyurucu, lezzetli bir diyet gerekir.Protein ve dengeli bir mineral içeriği ile çok sağlıklı bir üriner sistemi desteklemek için steril kedi mamalarına ihtiyaç vardır. Yetişkin Sterilize kedileriçin üretilmiş Happy Cat Sterilised sadece% 10.5 yağ içerir besleyici proteinler vardır. Ayrıca, yüksek bir taurin içeriği (1500 mg / kg) sahiptir. Değerli mineraller dengeli içeriği optimal idrar pH'ı oluşturur.

 

İçeriği:  Somon ve kümes hayvanları 37%

Hiçbir eklenen yapay tatlandırıcılar, renklendiriciler ya da koruyucu içermez

Tüm yetişkin, kısırlaştırılmış kediler için komple yiyecek.

 

Günlük Beslenme Miktarı:

Ağırlık         Normal şartlar

2 kg          25 g

3 kg          40 g

4 kg          55 g

5 kg          65 g

6 kg,         75 g

7 ile          85 g

8 kg          95 g

9 kg        105 g

10 kg      115 g

 

Genel Hatırlatmalar:

Kuru kedi mamaları kedinizin yaşam fonksiyonlarına göre hazırlanmıştır.Mama seçimi yaparken yaş kilo aktivite ve kısır oluşlarına göre seçim yapınız.

Kedi mamaları üretiliş tekniklerinden dolayı son kullanma tarihine kadar tazeliklerini koruduğundan son kullanma tarihini kontrol ediniz.

Kuru mama ile beslenen kedilerde su gereksimini ıslak mama ile beslenen kedilere nazaran daha fazla olduğunu unutulmamalıdır .Bu sebeptendir ki:kuru mama ile mutlaka temiz su bulundurunuz.

Konserve mama ile karışık beslemede kuru mama miktarını lütfen azaltınız.

Mama yedirme miktarları kişisel olarak değişim göstermekle birlikte paket üzerindeki genel besleme miktarlarını kontrol ediniz.

Kuru mamanızı açıldıktan sonra böcek yada karıncaya karşı korumalısınız.Tavsiyemiz ayrı bir mama saklama kovasında ağzı kapalı muhafaza etmenizdir.


Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
TahılTahıllı
Üretim Yeriİthal
KampanyalıHediyeli
SınıfSuper Premium
AromaKümes Hayvanı, Somon
BoyutTüm Irklar
Paket BoyutuOrta (6-10 Kg)
ÖzellikKısırlaştırılmış
YaşYetişkin

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.