x
LindoCat Hijyenik Topaklaşan Kokusuz Yavru ve Yetişkin İnce Taneli Kedi Kumu 10 Lt
Yorumları Oku (1) Yorum Yap
Çok aşırı ince taneli - ,
2/ 5
Normal ince tanelilere göre çok daha ince taneli ve maalesef hiç sevmedim. Evin heryeri kum oldu. Patilerin arasına girip orada yapışıp kalabiliyor. Bu yönü çok kullanışsız.
12 Alışveriş Listeme Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver Arkadaşlarıma Tavsiye et
LindoCat Hijyenik Topaklaşan Kokusuz Yavru ve Yetişkin İnce Taneli Kedi Kumu 10 Lt Ürün Kodu: LNDO0005 Barkod Kodu:
LindoCat "Bentonit" mineralinden üretilen %100 doğal bir kedi kumudur, ideal bir kedi kumunun sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir.Kedinizin sağlığına zarar verebilecek  hiçbir madde içermez.Hammede ve formülü sayesinde kedinizin rahat kullanımını sağlayan  mükemmel bir yapıya sahiptir.
Detaylı Bilgi
25,85 TL
22,50 TL
% 13 indirim
Havale Fiyatı:22,50 TL
Adet:
 
LindoCat Hijyenik Topaklaşan İnce Taneli Kedi Kumu 10 Lt

KEDİNİZ İÇİN EN DOĞALI

LindoCat "Bentonit" mineralinden üretilen %100 doğal bir kedi kumudur, ideal bir kedi kumunun sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir.Kedinizin sağlığına zarar verebilecek  hiçbir madde içermez.Hammede ve formülü sayesinde kedinizin rahat kullanımını sağlayan  mükemmel bir yapıya sahiptir.SAĞLIKLI VE HİJYENİK

Evcil hayvan hijyeni konusunda uzman bir italyan farması olan, uzun yıllardır Avrupa'da binlerce hayvan sever tarafından tercih edilen LindoCat Kedi kumu, beyaz renkli oluşu sebebiyle idrardaki farklı renklerin kolay farkedilmesini ve kedinizin sağlık problemlerinin erken teşhis edilmesini sağlar.YÜKSEK EMME GÜCÜ

Doğal kedi kumu LindoCat'i oluşturan granüllerin yapıları çok yüksek sıvı emme kapasitesi sağlar.Anında topaklanır ve bu nedenle sıvıyı çok kısa bir sürede absorbe eder.Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel derecede kuruluj sağlayarak kedinize sağlıklı ve hijyenik tuvalet ortamı sunar.İDEAL TOPAKLAŞMA VE SIZDIRMAZLIK

LindoCat ideal topaklaşma özelliğine sahiptir, kısa sürede sağlam topaklar oluşturur. Çabuk topaklaşma özelliği, sıvının kum kabının en altına inip birikmesini önleri, bakteri oluşumuna engel olur ve kediniz için sağlıklı bir ortam sağlar.Topaklaşan kısmı bir  kürek yardımıyla kolaylıkla ayırarak geleneksel kumlara kıyasla temiz kumdan da tasarruf etmiş olursunuz.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
Üretim YeriYerli
Formİnce Taneli
CinsiBentonit
Özel İhtiyaçKokusuz
KarakteristikTopaklanan
Paket Boyutu10 Lt.
Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.