x
Orijen Fit&Trim Yetişkin Tahılsız Köpek Maması 11,4 Kg+Ödül
  • Orijen Fit&Trim Yetişkin Tahılsız Köpek Maması 11,4 Kg+Ödül
  • Orijen Fit&Trim Yetişkin Tahılsız Köpek Maması 11,4 Kg+Ödül
Orijen Fit&Trim Yetişkin Tahılsız Köpek Maması 11,4 Kg+Ödül Ürün Kodu: ORJE0042 Barkod Kodu: 0649921817108
Besleyici et proteini fıskıran ORIJEN FIT & TRIM her gün taze olarak besleyici WholePrey oranlarında teslim edilen benzersiz serbest dolasan tavuk ve hindi, serbest yakalanan balık ve kuluçka yumurtaları içermektedir.Sınırlı miktarda yag ve karbonhidrat içerigi ve kabak, bal kabagı ve elmadan elde edilen essiz lif karısımı ile ORIJEN tüm yetiskin köpeklerin kondisyon seviyelerinin en üst düzeye çıkmasını tesvik eder,
Detaylı Bilgi
497,50 TL
447,75 TL
% 10 indirim
Havale Fiyatı:447,75 TL
Adet:
 
ORIJEN FIT & TRIM

Besleyici et proteini fıskıran ORIJEN FIT & TRIM her gün taze olarak besleyici WholePrey™ oranlarında teslim edilen benzersiz serbest dolasan tavuk ve hindi, serbest yakalanan balık ve kuluçka yumurtaları içermektedir.

Sınırlı miktarda yag ve karbonhidrat içerigi ve kabak, bal kabagı ve elmadan elde edilen essiz lif karısımı ile ORIJEN tüm yetiskin köpeklerin kondisyon seviyelerinin en üst düzeye çıkmasını tesvik eder, sizinki de dahil.

 

İÇERİKLER

Taze tavuk eti (14%), taze tüm yumurta (6%), taze bütün ringa balıgı (6%), taze hindi eti (6%),taze tavuk cigeri (6%), taze bütün pisi balıgı (4%), taze bütün uskumru (4%), taze bütün pasifik barlam balıgı (4%), taze hindi cigeri (4%), taze tavuk kalbi (4%), tavuk (suyu alınmıs, 4%), hindi (suyu alınmıs, 4%), Taze uskumru (suyu alınmıs, 4%), bütün sardalya (suyu alınmıs, 4%), bütün ringa balıgı (suyu alınmıs, 4%), Alaska kömür balıgı (suyu alınmıs, 4%), mercimek lifi, bütün kırmızı mercimek, bütün yesil mercimek, bütün yesil bezelye, bütün nohut, bütün sarı bezelye, bütün pinto fasulyeleri, bütün etiyopya fasulyeleri, tavuk kıkırdagı (suyu alınmıs, 1%), taze hindi kalbi (1%), elma lifi, kurutulmus su yosunu (DHA ve EPA kaynagı), Kabak (suyu alınmıs), balkabagı (suyu alınmıs), havuç (suyu alınmıs), tavuk cigeri (dondurularak kurutulmus),hindi cigeri (dondurularak kurutulmus), taze bütün kabak, taze bütün balkabagı, taze yesil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma,taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze ıspanak, taze salgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini,bütün saskatoon meyveleri, hindiba kökü, zerdeçal kökü, boga dikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi otu kökü, kusburnu.


 

ANALİZ DEĞERLERİ

Ham protein 42 %

Ham yag 13 %

Ham kül 8 %

Ham lif 8 %

Nem 12 %

Kalsium 1,4 %

Fosfor 1,1 %

Omega-6 2,2 %

Omega-3 0,9 %

DHA / EPA 0,25 % / 0,15 %

Glukozamin 1000 mg/kg

Kondroitin 900 mg/kg

L-Carnitin 33 mg/kg

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
TahılTahılsız
Üretim Yeriİthal
KampanyalıHediyeli
SınıfSuper Premium
AromaHindi, Tavuk
BoyutTüm Irklar
Paket BoyutuBüyük (11-15 Kg)
YaşYetişkin
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.