x
Polo Mix 6003 Kemirgen Yemi 500 Gr
Polo Mix 6003 Kemirgen Yemi 500 Gr Ürün Kodu: POLO0001 Barkod Kodu: 8699004260033
Oripet Polo Kemirgen Yemi, Tavşanlar,Hamsterlar ve Gunia Pigler için özenle seçilmiş tahıl ve tohumlardan oluşur.Tavşanlar,hamsterlar ve Gunia Pigler için özel olarak hazırlanmıştır.Ayrıca kemirgenlerinizin kafeslerinde sürekliolarak taze su bulundurmanız önerilmektedir.
Detaylı Bilgi
8,85 TL
6,45 TL
% 27 indirim
Havale Fiyatı:6,32 TL
 
Polo Mix 6003 Kemirgen Yemi 500 Gr
Oripet Polo Kemirgen Yemi, Tavşanlar,Hamsterlar ve Gunia Pigler için özenle seçilmiş tahıl ve tohumlardan oluşur.Tavşanlar,hamsterlar ve Gunia Pigler için özel olarak hazırlanmıştır.
 
Beslenme Tavsiyesi:
Tüketilecek evcil hayvan başına günde 1-2 yemek kaşığı (10-20g) Oripet Polo kemirgen yemivermeniz tavsiye edilir.Ayrıca kemirgenlerinizin kafeslerinde sürekliolarak taze su bulundurmanız önerilmektedir.
 
İçindekiler:
Mısır, Soya ürünleri, buğday, arpa, keçiboynuzu

Değerler
Protein: %14 , Yağ %4,6 , İnorganik Madde %5,9 , Ham Selüloz %7,9

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.