x
Pro Choice Lamb Kuzu Etli Tahılsız Köpek Maması 12 Kg+5 Adet Temizlik Mendili
  • Pro Choice Lamb Kuzu Etli Tahılsız Köpek Maması 12 Kg+5 Adet Temizlik Mendili
  • Pro Choice Lamb Kuzu Etli Tahılsız Köpek Maması 12 Kg+5 Adet Temizlik Mendili
Pro Choice Lamb Kuzu Etli Tahılsız Köpek Maması 12 Kg+5 Adet Temizlik Mendili Ürün Kodu: PCHE0019 Barkod Kodu: 8681465600602
Pro Choice köpek maması  Köpek ve kedi tahıl yemek için evrimleşmemiştir. Pirinç, mısır veya buğday gibi tahıllar düşük seviyede kalori sağlar ama  işe yaramazlar. Özümsenmeyen artık olarak bırakılırlar, aslında Diyabet, obezite alerji ve sindirim sorunları gibi kronik hastalıkların başlangıcına da katkıda bulunurlar.
Detaylı Bilgi
434,00 TL
368,90 TL
% 15 indirim
Havale Fiyatı:361,52 TL
Adet:
 
Pro Choice Naturals Kuzu Etli Ve Patatesli Tahılsız Köpek Maması 12 Kg

 

Pro Choice köpek maması  Köpek ve kedi tahıl yemek için evrimleşmemiştir. Pirinç, mısır veya buğday gibi tahıllar düşük seviyede kalori sağlar ama  işe yaramazlar. Özümsenmeyen artık olarak bırakılırlar, aslında Diyabet, obezite alerji ve sindirim sorunları gibi kronik hastalıkların başlangıcına da katkıda bulunurlar.Herhangi bir tahıl ürünü içermez. 1 yaşını geçen köpekleriniz için ideal bir besindir. Köpeklerinizin iskelet yapısı , tüy gelişimi, ağız kokusu , sindirim sistemi gibi ihtiyaçlarını tam düzenler. Bu mama 1 yaşını geçen tüm ırk köpekler için kullanılabilir.

 

Ürünün İçindekiler : Taze kuzu eti (%20), kurutulmuş patates, kurutulmuş kuzu proteini (%17), patates parçaları,, kurutulmuş şeker, kurutulmuş bezelye, kurutulmuş şeker pancarı posası, kümes hayvanları yağı, tapioka, patates proteini, hidrolize protein, kurutulmuş şifalı bitkiler, kurutulmuş yaban mersini, kurutulmuş domates, kurutulmuş kızılcık, kurutulmuş bira mayası, hindibağ tozu, kurutulmuş yukka.

 

Ürün Analiz Değerleri :  %23.00 Yağ : %12.00 Ham kül : %7,40 Ham selüloz : %3.00 Omega 6 : %3.60 Omega 3 : %0.65 Vitamin A : 12000.00 IU/Kg Vitamin D3 : 1200.00 IU/Kg Vitamin E : 150.00 mg/Kg Vitamin C : 100.00 mg/Kg

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
TahılTahılsız
Üretim Yeriİthal
KampanyalıHediyeli
SınıfPremium
AromaKuzu
BoyutTüm Irklar
Paket BoyutuBüyük (11-15 Kg)
YaşYetişkin
Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.