x
Pro Plan Tavuklu Orta Irk Yavru Köpek Maması 12 Kg+2 Kg+Gimdog 2li Kemik
  • Pro Plan Tavuklu Orta Irk Yavru Köpek Maması 12 Kg+2 Kg+Gimdog 2li Kemik
  • Pro Plan Tavuklu Orta Irk Yavru Köpek Maması 12 Kg+2 Kg+Gimdog 2li Kemik
Yorumları Oku (1) Yorum Yap
- ,
5/ 5
Birçok siteden alışveriş yaptım ve sık sık ambalajın yırtılması sorunu ile karşılaştım. Kolaymama dan aldığım mamalar gerçekten çok iyi ambalajlanıyor ve tıpkı marketten kendim almışım gibi evime kadar ulaşıyor. Zaten daha önceden de kullandığım çok kaliteli bir mama. Herkese tavsiye ediyorum.
15 Alışveriş Listeme Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver Arkadaşlarıma Tavsiye et
Pro Plan Tavuklu Orta Irk Yavru Köpek Maması 12 Kg+2 Kg+Gimdog 2li Kemik Ürün Kodu: PROP0070 Barkod Kodu: 7613035120501
Yüksek kaliteli yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde, dışkı ve gaz miktarmda azalma olur.
Detaylı Bilgi
310,00 TL
263,50 TL
% 15 indirim
Havale Fiyatı:258,23 TL
Adet:
 
Pro Plan Tavuk Etli Orta Irk Yavru Köpek Maması 12 Kg + 2 Kg

Pro Plan Yavru Köpekler Için Tavuklu ve Pirinçli Köpek Mamasi yavru köpeklerin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve onların doğru büyüme ve gelişim için ihtiyaç duyduklan besinsel ihtiyaclan karşılamak amacıyla PURINA® veteriner hekimleri ve bilim adamlan tarafindan 2-12 aylik yavru köpekler için özel olarak formüle edilmiş, bir numaralı içeriği gerçek tavuk etinden gelen %30 oranmdaki protein içeriği ile zenginleştirilmiş, yüksek lezzetlilik ve sindirim oranina sahip super premium köpek mamasıdır. Anne siitiinde de bulunan beyin ve görme fonksiyonlannın gelişimine katkıda bulunan DHA (Docosahexaenoic Asit) maddesi içerir. Ayrıca içeriğindeki Kolostrum'dan gelen doğal antikorlar sayesinde yavru köpeklerin bağışıklık sisteminin gelişimine mükemmel destek sağlar.

 

Yavru köpeklerin iç ve dış koruyucu sistemlerini mükemmel şekilde destekler.

Anne sütünden kesilmelerinden sonra, yavru köpeklerin bağışıklık sistemlerinde meydana gelen açığı kolostrum sayesinde kapatarak annelerinin sağladığı koruma ve bağışıklık desteğini vermektedir. Yenilenen formülü ile içeriğinde bulunan, kolostrum'dan gelen doğal antikorlar sayesinde bağışıklık sisteminin daha iyi gelişimi için destek sağlar. Bu yeni formül içerisinde bulunan doğal antikorlar, yavru köpeğin kendi antikorlan ile iş birliği içerisinde çalışarak yavrunun kendini dışarıdan gelen potansiyel sağlık risklerine karşı daha iyi korumasmi sağlar. 

 

Vitamin A, vitamin E, selenyum ve çinko mineralleri sayesinde immun yanitin şekillenmesini geliştirdiği bilimsel olarak ispatlanmıştır.

İçeriğinde bulunan doğal antikorlar sayesinde sindirim sistemi sağlığı ve gelişimine daha iyi destek sağlar. Böylelikle sindirim sisteminde yer alan iyi ve kötü bakteriler arasında denge sağlanır. Yüksek kaliteli yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde, dışkı ve gaz miktarmda azalma olur.

 

Tavuktan gelen yüksek kaliteli protein ve arttırılmış linoleik asit, vitamin A ve çinko sayesinde daha sağlıklı ve daha iyi deri elastikiyeti sağlar. Vitamin E, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri ile daha parlak ve sağlıklı tüylerin oluşumunu sağlar.

Optimum düzeydeki kalsiyum, fosfor ve D vitamini gibi içerikler sayesinde daha güçlü kemik ve daha sağlıklı diş gelişimine destek olur. Doğal glukozamin kaynakları sayesinde yavru köpeklerde daha güçlü ve sağlıklı eklem oluşumunu destekler. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikiminin azalmasını sağlayarak genel olarak ağız sağlığına destek sağlar.

ANALİZ : Ham Protein %30 (En Az), Ham Yag %16,5 - 21,5 (En Az - En Çok), Ham Selüloz %2 (En Çok), Ham KÜİ %7 (En Çok), Su %10 (En Çok), HCI'de Çözünmeyen Kül %0,5 (En Çok), Vitamin A 21000 lU/kg (En Çok), Linoleik Asit % 1,90, Kalsiyum %1,3, Fosfor %1, Sodyum %0,35, Potasyum %0,75, Magnezyum %0,11, Çinko 210 mg/kg, Bakir 20 mg/kg


İÇİNDEKİLER : Tavuk Eti, Pirinç, Mısır Gluteni, Kümes Hayvanı Proteini, Mısır, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Hayvansal Yağlar, Buğday, Pancar Posası, Yumurta Ürünü, Balık Yağı, Kalsiyum Fosfat, Potasyum Klorür, Sodyum Klorür, Kolostrum, Kalsiyum Karbonat, Mineraller, DL-Metionin, L-Lizin, Kurşun Sülfat, Vitamin A Takviyesi, Vitamin D3 Takviyesi, Vitamin E Takviyesi, Vitamin C Takviyesi.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
TahılTahıllı
Üretim Yeriİthal
KampanyalıBonus Paket, Hediyeli
SınıfSuper Premium
AromaTavuk
BoyutOrta
Paket BoyutuBüyük (11-15 Kg)
YaşYavru

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.