x
Felix Sığır Etli Yaş Kedi Maması 100 Gr
Felix Sığır Etli Yaş Kedi Maması 100 Gr Ürün Kodu: PURN0014 Barkod Kodu: 4000487226043
Felix Sığır etli kedi konservesi kedilerin keyifle yiyecekleri lezzette Purina kalitesinde üretilmiştir.Felix kedi konserveleri br kedinin günlük besin ihtiyaçlarının tamamını karşılar.Oda sıcaklığında servis yapın. Temiz, taze içme suyu her zaman hazır olmalıdır.
Detaylı Bilgi
3,80 TL
3,40 TL
% 11 indirim
Havale Fiyatı:3,40 TL
Adet:
 

Purina Felix So Gutwie es Aussieht Sığır Etli Yetişkin Yaş Kedi Maması 100 Gr.

Felix Sığır etli kedi konservesi kedilerin keyifle yiyecekleri lezzette Purina kalitesinde üretilmiştir.Felix kedi konserveleri br kedinin günlük besin ihtiyaçlarının tamamını karşılar.gebelik ve emzirme döneminde kedilerin protein ve besinsel ihtiyaçları arttığından günlük verilecek mama miktarı tekrar gözden geçirilmelidir.Jöle içerisinde lezzet taneleri sunan Felix Kedi Mamasını kedinize en az iki öğün halinde vermenizi tavsiye ederiz.Bu kurallar, normal ortam sıcaklığında orta derecede aktif kediler dayanmaktadır. Yem miktarı yağsız, sağlıklı bir vücut ağırlığını korumak için buna göre ayarlanması gerektiğini böylece bireysel ihtiyaçları değişebilir. Oda sıcaklığında servis yapın. Temiz, taze içme suyu her zaman hazır olmalıdır.

İçindekiler: Et ve Et ürünleri (%4 Sığır eti), sebze protein ekstraktları, balık ve balık ürünleri, mineraller, çeşitli şekerler

Katkı Maddeleri:Besin Katkı Maddeleri:IU/kg:A Vitamini: 1490;D3 Vitamini:230 mg/kg Demir (Fe(E1)):10; İyot (I(E2)):0.3; Bakır (Cu(E4)):0,9; Manganez 8Mn(E5): 2; Çinko (Zn(E6);10

Analiz Değerleri: Protein %13 Yağ İçeriği %3 Ham Kül %2.2 Ham Selüloz %0,5 Nem %80

Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
SınıfPremium
PaketPoşet
CinsiParça Etli
AromaSığır
Paket Boyutu100 Gr
Üretim Yeriİthal
YaşYetişkin
TahılTahıllı

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.