x
Royal Canin Light Weight Düşük Kalorili Kedi Maması 2 Kg+5 Adet Temizlik Mendili
  • Royal Canin Light Weight Düşük Kalorili Kedi Maması 2 Kg+5 Adet Temizlik Mendili
  • Royal Canin Light Weight Düşük Kalorili Kedi Maması 2 Kg+5 Adet Temizlik Mendili
  • Royal Canin Light Weight Düşük Kalorili Kedi Maması 2 Kg+5 Adet Temizlik Mendili
  • Royal Canin Light Weight Düşük Kalorili Kedi Maması 2 Kg+5 Adet Temizlik Mendili
Royal Canin Light Weight Düşük Kalorili Kedi Maması 2 Kg+5 Adet Temizlik Mendili Ürün Kodu: RCAN0056 Barkod Kodu: 3182550706827
Fazla kiloya sahip yetişkin kediler için kalori miktarı normal mamaya göre daha az yetişkin kedi mamasıdır. Hareketsizlik ve az egzersiz yetişkin kedilerin fazla kilo almasına neden olabilir.
Detaylı Bilgi
125,00 TL
106,25 TL
% 15 indirim
Havale Fiyatı:104,13 TL
Adet:
 

ROYAL CANIN LIGHT  KEDİ MAMASI

Royal Canin  Light 40 Kuru Kedi Maması 400 Gr kilo almaya müsait, fazla kiloya sahip yetişkin kediler için kalori miktarı  normal mamaya göre daha az yetişkin kedi mamasıdır. Hareketsizlik ve az egzersiz yetişkin kedilerin fazla kilo almasına neden olabilir. Her üç kediden biri tanesi kiloludur. Fazla kilo kediniz ve sağlığı için zararlı olabilir. Fazla kilo riskini azaltmak için en iyi çözüm uygun bir mamanın seçilmesidir.

* Ayrıcalıklı tadı ile Light 40, özellikle kilolu kedilerde yeme isteği uyandıracak özel lezzettedir.
* Yüksek protein içeriği ile birlikte L- karnitin ilavesi, vücut kasları korur, kas kaybı olmaksızın vücut yağ depolarının kullanımını kolaylaştırır.

Mamanın İçeriği ;
Kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır glüten, mısır, mısır unu, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel proteinler, hayvansal yağlar, pancar küspesi, maya, mineraller, balık yağı, yumurta tozu, fsilyum kabuğu ve tohumları, taurin, L-karnitin, vitaminler, sodyum fosfat.

İçindekiler: Kurutulmuş kümes hayvanları eti,mısır,mısır gluten,bitkisel lifler,hidrolize hayvansal proteinler,bitkisel protein izolat,hayvansal yağlar,pancar küspesi,maya,mineraller,balık yağı,fsilyum kabuğu ve tohumları,yumurta tozu,soya yağı,sodyum fosfat,taurin,L-carnitin

Ortalama Analiz:
Protein: %40
Yağ :     %10
Kül :      %7.1
Lif  :      %7.9
VitA :   23000 İÜ
VitD3 :     690 İÜ
VitE  :      600 mg

Beslenme Tavsiyesi:

LİGHT 40

Kedi Ağırlığı

Normal kedi   (gr/gün)

Kilolu Kedi   (gr/gün)

3 kg

50 gr

 

4 kg

65 gr

50 gr

5 kg

80 gr

65 gr

6 kg

95 gr

80 gr

7kg ve Üstü

 

90 gr


* Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
TahılTahıllı
Üretim Yeriİthal
KampanyalıHediyeli
SınıfSuper Premium
AromaKümes Hayvanı
BoyutTüm Irklar
Paket BoyutuKüçük (2-5 Kg)
ÖzellikDüşük Kalorili (Light)
YaşYetişkin

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.