x
Spectrum LIGHT27 Kilo Kontrol Köpek Maması 12 Kg+10 Adet Temizlik Mendili
  • Spectrum LIGHT27 Kilo Kontrol Köpek Maması 12 Kg+10 Adet Temizlik Mendili
  • Spectrum LIGHT27 Kilo Kontrol Köpek Maması 12 Kg+10 Adet Temizlik Mendili
Spectrum LIGHT27 Kilo Kontrol Köpek Maması 12 Kg+10 Adet Temizlik Mendili Ürün Kodu: SPCM0012 Barkod Kodu: 8698995010276
Spectrum Light27'deki SQX konsepti, obesiteye yatkın köpeklerde ağırlık artışını azaltıcı etkili şeker kamışı lifi ile zenginleştirilmiştir.Spectrum Light27, içerdiği titre edilmiş bitkisel ekstrakt karışımı olan Synox 3D artan oksidatif strese karşı etkinlik gösterir.
Detaylı Bilgi
240,00 TL
216,00 TL
% 10 indirim
Havale Fiyatı:211,68 TL
Adet:
 
Spectrum LIGHT27 Sağlıklı Kilo Kontrollü Köpek Maması 12 Kg
SPECTRUM Light27, aşırı kilo almaya yatkın erişkin köpeklerin (10 aylıktan 8 yaşına kadar) beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli ultra premium köpek mamasıdır.

Protein %27  Yağ  %11   Ham Seliloz  %12 

SAĞLIKLI KİLO KONTROLÜ
SPECTRUM Light27 mamasındaki SQX konsepti, köpeğinizin sağlıksız kilo artışını azaltmak için şeker kamışı lifi ile zenginleştirilmiştir.
HÜCRE KORUMA
SPECTRUM Light27, içerdiği titre edilmiş bitkisel ekstrakt karışımı olan Synox 3D artan oksidatif strese karşı etkinlik gösterir.
İŞTAH KONTROLÜ
SPECTRUM Light27, içerdiği Antarktik EPA/DHA kaynağı olan deniz fosfolipidleri ile iştah kontrolü sağlayarak mama tüketiminin düzenlenmesine olumlu etki eder.
SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI
SPECTRUM Light27, kilolu petinizi ideal görünümüne çevirmede bağırsak kanalındaki mikrobiyal popülasyonu değiştirici etki gösteren Ksilo-oligosakkaritleri içerir.
KİLO KONTROLÜ
SPECTRUM Light27'deki SQX konsepti, obesiteye yatkın köpeklerde ağırlık artışını azaltıcı etkili şeker kamışı lifi ile zenginleştirilmiştir.
İÇERİK:
Kurutulmuş tavuk proteini, esmer pirinç, mısır, buğday, kurutulmuş şeker pancarı lifi, tavuk yağı, kurutulmuş antarktik krill (euphausia superba) (4%), hidrolize tavuk ciğeri tozu, peynir altı suyu tozu, bira mayası, keçiboynuzu unu, L-karnitin, xylo-oligosakkarit(400 ppm), biberiye (rosmarinus sp.) - zerdeçal (curcuma sp.) - üzüm (vitis sp.) - turunçgil (citrus sp.) - hint kirazı (eugenia sp.) (300 ppm).
KATKILAR:
Vitamin A (E-672)18.000 IU/kg                    İyot (E2)          1,5 mg/kg
Vitamin D3 (E-671)1.500 IU/kg                    Bakır (E4)           15 mg/kg
Vitamin E (3A700)150 mg/kg                    Manganez (E5)70 mg/kg
Vitamin C (E301)200 mg/kg                    Çinko (E6)         180 mg/kg
Demir (E1)150 mg/kg                            Selenyum (E8)0,3 mg/kg
 
SYNOX 3D
Köpekler için SYNOX 3D doğal, standardize edilmiş GDO içermeyen - titre edilmiş, petlerde klinik olarak serbest radikallerin oluşturduğu oksidatif hücre zararını engelleyici oldukları
ispatlanmış,134 bitkisel ekstraktın laboratuvar şartlarında ve etlerde yapılan başarılı klinik çalışmalar ile kombine edilmesi sonucu geliştirilmiştir bir karışımdır.
SYNOX 3D'nin hücre koruması üzerine etkilerini ve mama ile alınan vitamin ve yağ asitlerinin biyoyararlanımını desteklemektedir.
 
Sağlığa olası faydaları:
Oksidatif strese karşı dirençlilik artışı
Yaşam süresinin uzaması
Bağışıklık sisteminin uyarılması
 
Premium petfoodların çoğunluğu sağlık ve kaliteli yaşam üzerine olumlu etkileri olan doğal veya sentetik serbest radikal çöpçülerini içerir, ancak bu maddelerin klinik olarak petlerde sağlığı koruma üzerine olan etkileri nadiren oluşmakta veya çoğunlukla oluşmamaktadır. Bu bağlamda tüm SPECTRUM ürünlerinde kullanılan SYNOX 3D ise farklılık göstermektedir.
Qrill
Antarktik Krill biyoyararlanılabilir protein matriksleri, Omega 3 fosfolipidleri ve astaksantin içeren keşif niteliğinde bir hammaddedir. Krill veya Euphausia superba fosfolipidlerinin deri, eklem sağlığını, beyin gelişimini ve vücut kompozisyonunu desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır. 
 
Sağlığa olası faydaları: 
* Hafıza gelişimi
DHA sinir dokusunda yüksek yoğunlukta bulunan esansiyel çoklu doymamış Omega 3 yağ asididir. 
DHA beyin gelişimi, yapısı ve fonksiyonları bakımından önemlidir.
 
* Parlak tüy örtüsü
Deniz Omega 3 yağ asitleri (EPA/DHA) deri iritasyonunu azaltır ve pul ve 
kepek oluşumunu kontrol ederek sebum içeriğini geliştirir.
 
* Hareketlilik
Antarktik krilldeki yağ asitleri, kıkırdak şekillenmesi ve ideal eklem sıvısı kompozisyonunu düzenler.
 
* Kilo kontrolü
Krill Omega 3 fosfolipidleri, balık yağı Omega 3 yağ asitlerinin tersine mama tüketimini kontrol edebilir.
Ksilo Oligosakkaritler
Ksilo oligosakkaritler (XOS) süper prebiyotiklerdir.
Mısır koçanının hidrolize edilmesi ile elde edilmektedir.
XOS, neredeyse sıfır kalori içeriği ile glisemi veya yağ birikimine neden olmaz.
XOS modifiye olmadan kalın bağırsağa girer ve öncelikli olarak Bifidobakteriler ve Laktobasiller tarafından kullanılır.
Bu, sıklıkla sindirim rahatsızlıkları ve şişkinliği ile enerji kaybına neden olan olumsuz fermentasyonu azaltır.
XOS'un bağırsak sağlığı üzerine faydalı etkilerinin yanında, erişkin köpeklerde klinik olarak ispatlanmış bağışıklık sistemini destekleyici, antioksidan özelliği gösteren etkileri de bulunmaktadır.
Sağlığa olası faydaları:
* Bağışıklık sistemini uyarma
* Bağırsak sağlığını destekleme
* Oksidatif strese karşı direnci artırma
Çoğu süper premium mama prebiyotik veya bağışıklık sistemini uyarıcı etkili frukto oligosakkaritleri ve/veya mannan oligosakkaritleri içerir ancak XOS doğal kaynaklıdır, her iki etkinliğe de sahiptir ve klinik olarak köpeklerde ispatlanmıştır.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
TahılTahıllı
Üretim YeriYerli
KampanyalıHediyeli
SınıfUltra Premium
AromaTavuk
BoyutTüm Irklar
Paket BoyutuBüyük (11-15 Kg)
ÖzellikDüşük Kalorili (Light)
YaşYetişkin

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.