x
Tek Kullanımlık Evcil Hayvan Temizlik Mendili - 10 Adet
  • Tek Kullanımlık Evcil Hayvan Temizlik Mendili - 10 Adet
  • Tek Kullanımlık Evcil Hayvan Temizlik Mendili - 10 Adet
Yorumları Oku (4) Yorum Yap
Temiz KULLANIM - ,
5/ 5
Son derece güzel kokan , bütün patileri tek mendil ile silebilecegimiz ürün. Oldukça memnun kaldık. Tesekkürler
başarılı - ,
5/ 5
ürün hediye olarak geldi alkolsüz olması çok iyi ve kullanışlı
- ,
4/ 5
Pati temizliği için kesinlikle tavsiye ederim
Disardan eve girerken kullanmak icin ideal - ,
5/ 5
Sokaktan eve girerken pati temizligi icin harika bir urun. Tek kullanimlik oldugu icin cepte tasinabiliyor.
44.75 Alışveriş Listeme Ekle Fiyatı Düşünce Haber Ver Arkadaşlarıma Tavsiye et
Tek Kullanımlık Evcil Hayvan Temizlik Mendili - 10 Adet Ürün Kodu: KLYM0002 Barkod Kodu:
İçerisinden çıkardığınız evcil hayvan mendilinizi elinize alınız. Evcil hayvanınızın temizlemek istediğiniz bölgesine silme yolu ile uygulayınız. Temizleme işleminden sonra durulamaya ve kurulamaya gerek yoktur.Kesinlikle yara ve göz ile temasından kaçınınız. Etmiş ise bol su ile yıkayınız. Yaralı bölgeye tampon olarak uygulamayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
Detaylı Bilgi
10,00 TL
7,00 TL
% 30 indirim
Havale Fiyatı:6,86 TL
Adet:
 
Evcil hayvanlar için tek kullanımlık hijyenik mendil. Su, sabun ve şampuan gerektirmeden evcil hayvanınıza temizlik ve bakım sağlar. Dışardan eve geldiğinizde evcil hayvanınızın patilerini silmek için ve genel tüy temizliği için kullanabilirsiniz.
Kullanım talimatı: İçerisinden çıkardığınız evcil hayvan mendilinizi elinize alınız. Evcil hayvanınızın temizlemek istediğiniz bölgesine silme yolu ile uygulayınız. Temizleme işleminden sonra durulamaya ve kurulamaya gerek yoktur.
 
Uyarılar: Kesinlikle yara ve göz ile temasından kaçınınız. Etmiş ise bol su ile yıkayınız. Yaralı bölgeye tampon olarak uygulamayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. İnsan kullanımı için uygun değildir.
 
İçindekiler: De-mineralized Aqua, Faragrange, Laury Glucoside, D-Panthenol (Provitamine B5), EDTA, Citric Acid, Polysorbate20, Phonexyethanol, Benzoic Acidium, Dimethicone, Tocoplheryl Acetate (Vitamine E), Dimethicone Copolyol
 
1 adet mendil ebat: 25x16 cm

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.