x
TropiClean Aloe Kedi ve Köpek Şampuanı 592 ML
TropiClean Aloe Kedi ve Köpek Şampuanı 592 ML Ürün Kodu: TCLN0004 Barkod Kodu: 645095202146
Her amaca uygun ve ekonomiktir. Cildin doğal nemini kazandırırken hassasça temizler, kolay durulanır.TropiClean şampuanlar günlük kullanım için formüle edilmiştir.Uzman veteriner hekimler tarafından formüle edilmiştir.İyice köpürmesini sağlayın daha sonra bol suyla durulayın.
Detaylı Bilgi
50,00 TL
45,00 TL
% 10 indirim
Havale Fiyatı:44,10 TL
 
TropiClean Aloe Kedi ve Köpek Şampuanı 592 ML
Her amaca uygun ve ekonomiktir. Cildin doğal nemini kazandırırken hassasça temizler, kolay durulanır.  TropiClean şampuanlar günlük kullanım için formüle edilmiştir.
 
Petinizin banyosunda güvenle kullanabileceğiniz ekonomik bir şampuandır.Petinizin derisini nemlendirir  kokuyu engeller.Uzman veteriner hekimler tarafından formüle edilmiştir.
 
Kullanımında herhangibir tehlike arzetmez.Petinizin tüylerini önce ıslatın ve TropiClean şampuanı yeteri kadar dökün ve iyice köpürmesini sağlayın daha sonra bol suyla durulayın bu uygulamayı her banyoda birkaç kez tekrarlayın.


İçindekiler; Aloe, Palm, Buğday proteini, Aynısafa çiçeği,Vitamin E

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
FormNormal
YaşYetişkin
EsansAloe Vera
Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.