x
Versele Laga Oropharma Pro-Digest Kemirgen (Bağırsak Düzenleyici) 40 Gr
Versele Laga Oropharma Pro-Digest Kemirgen (Bağırsak Düzenleyici) 40 Gr Ürün Kodu: LAGA0038 Barkod Kodu: 5410340607022

Kemirgenler için tamamlayıcı yemdir. Oropharma Pro-Digest suda çözünebilen bir bağırsak düzenleyicidir.Başka markalı bir yeme geçilirken ya da vücudun zayıf düştüğü durumlarda sindirim sorunları yaşanabilir.Pro-Digest'in eşsiz formülü ile mide ve bağırsağın sağlığı korunur; sindirimin işleyiş düzeni bozulmaz.

Detaylı Bilgi
89,90 TL
69,40 TL
% 23 indirim
Havale Fiyatı:68,01 TL
Adet:
 
Pro-Digest (Kemirgenler için Tamamlayıcı Yem)

Kemirgenler için tamamlayıcı yemdir. Oropharma Pro-Digest suda çözünebilen bir bağırsak düzenleyicidir.

Başka markalı bir yeme geçilirken ya da vücudun zayıf düştüğü durumlarda sindirim sorunları yaşanabilir.

Pro-Digest'in eşsiz formülü ile mide ve bağırsağın sağlığı korunur; sindirimin işleyiş düzeni bozulmaz.

 Pro-Digest, prebiyotiklerin eşsiz bir birleşimi olan Florastimul, frukto-oligosakkaritler (FOS) ve mannan-oligosakkaritler içerir 

(MOS); tüm bu bileşenler bağırsak florası üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Florastimul iyi huylu bakteri gelişimini destekler ve patojenlerin bağırsak duvarına yapışmasını engeller.

Pro-Digest tamamıyla doğal bir besin desteğidir. Günlük yemin yanından sorunsuzca verilebilir.İçindekiler: İnülin, fruktooligo-sakkaritler.

Analiz Değerleri: İnorganik madde %10; Nem %6. .

Günlük kullanım miktarı: Haftada bir kez 100 ml içme suyuna 2-3 ölçü kaşığı katılır. Sindirim rahatsızlıklarında ya da hastalık sonrasında: Bir hafta boyunca her gün 3-4 ölçü kaşığı 100 ml içme suyuna katılır. Yavru kemirgenler için: Sütten kesilme periyodu boyunca 100 ml içme suyuna 3-4 ölçü kaşığı katılır.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.