x
Whiskas Pouch Etli Seçenekler Yaş Kedi Maması 100 Gr 8+4 Adet (Ekonomik Paket)
Whiskas Pouch Etli Seçenekler Yaş Kedi Maması 100 Gr 8+4 Adet (Ekonomik Paket) Ürün Kodu: WHKS0001 Barkod Kodu: 4008429010989
İçerdiği kalsiyum ve fosfor kemik ve diş yapılanmasına, protein ise güçlü bir kas gelişimine yardımcıdır. İyi görme gücü için gerekli olan taurin ve A vitamini ile zenginleştirilmiştir.Paket içerisinde, 3 adet tavuk yeşil sebze, 3 adet sığır , 3 adet kuzu havuç ve 3 adet hindi 12 adet pouch mama bulunmaktadır.
Detaylı Bilgi
39,60 TL
32,00 TL
% 19 indirim
Havale Fiyatı:32,00 TL
Adet:
 

Whiskas Etli Seçenekler Karışık Konserve Kedi Maması 100 Gr 8+4 Adet

Paket içerisinde, 3 adet tavuk yeşil sebze, 3 adet sığır , 3 adet kuzu havuç ve 3 adet hindi 12 adet pouch mama bulunmaktadır.

Kargo Teslim Uyarısı :

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Kargo görevlisinin dışında açılan yada teslim alınan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve durum form ile birlikte şirketimize bildirilmelidir.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka firmamızla irtibata geçilmelidir. Şirketimizin bilgisi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

Ürün Özellikleri
SınıfPremium
PaketPoşet
CinsiParça Etli
AromaHindi, Karışık, Kuzu, Sebze, Sığır, Tavuk
KampanyalıÇoklu Paket
Üretim Yeriİthal
YaşYetişkin
Paket Boyutu100 Gr
TahılTahıllı
Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.