sadsad x
asdasd
8in1 Excel 660436 Senior Yaşlı Köpekler İçin Multivitamin Tablet ( 70 Tablet )

Ürün Kodu : 8IN10044
Barkod Kodu : 4048422108696
​Beslenme ile ilgili eksiklerin yaratacağı sorunların önlenmesine yardımcı olan, içeriğinde vitaminler ve iz elementler bulunduran yaşlı köpekler için mutlivitamin takviyesi. İçeriğinde bulunan stabilize edilmiş C Vitamini ve diğer doğal antioksidanlar ile yaşlı köpeklerin ihtiyacı olan güçlü bir bağışıklık sistemini destekler.
Detaylı Bilgi
69,00 TL
62,10 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Beslenme ile ilgili eksiklerin yaratacağı sorunların önlenmesine yardımcı olan, içeriğinde vitaminler ve iz elementler bulunduran yaşlı köpekler için mutlivitamin takviyesi. İçeriğinde bulunan stabilize edilmiş C Vitamini ve diğer doğal antioksidanlar ile yaşlı köpeklerin ihtiyacı olan güçlü bir bağışıklık sistemini destekler.

  Analitik Bileşenler

  Ham Protein%23.0, Ham Yağ %5,5, Ham Selüloz %0,5, Ham Kül %23, Nem %8,

  Kullanım Önerisi

  6 yaşından büyük ve kilosu 4kg’a kadar olan köpeğiniz için 0,5 tablet, 4-20 kg arası köpeğiniz için 1 tablet, 20 kg ve üzeri olan köpeğiniz için günlük olarak 2 tablet kullanınız.(Tablet günlük yemek zamanından önce kullanınız).Hasta, iyileşme aşamasında, hamile veya emziren köpekler için günlük 2 tablet kullanılabilir.Tavsiye edilen uygulama süresi 14-30 gündür.Tabletler 8. Haftadan itibaren tüm köpekler için kullanılabilir.

  Oda sıcaklığında ağzı sıkıca kapatılmış çocukların ve hayvanların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.