sadsad x
asdasd
Bayer Dermaleen Antiseptik Kaşıntı ve Koku Giderici Köpek Şampuanı 250 ML

Ürün Kodu : DERM0001
Köpeklerde yıkama, temizlik derinin yumuşaklık ve parlaklığının korunması amacıyla, kaşıntı giderici, antiseborroik, antiseptik ve koku giderici amaçlar ile kullanılır.Gebe hayvanlarda kullanımın sakıcası yoktur.Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde veteriner hekime danışınız.
Detaylı Bilgi
105,00 TL
94,50 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Dermalen Köpek Şampuanı 200 ML.

  DERMALEEN Itch Wash

  Antiseptik Şampuan

  BİLEŞİMİ:
  Dermaleen karakteristik kokulu, akıcı, sedefli yeşil renkte bir şampuan olup, temizleyici maddelere ilaveten 100 ml’sinde 0,2 gr Bronopol, 0.05 Unikon A-22, 1 gr Sedaplant Richter (bitkisel karışım) ve 1 gr Biosulfur Fluid ihtiva eder.


  KULLANIM SAHASI / ENDİKASYONLAR:
  Köpeklerde yıkama, temizlik derinin yumuşaklık ve parlaklığının korunması amacıyla, kaşıntı giderici, antiseborroik, antiseptik ve koku giderici amaçlar ile kullanılır.

   

  KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU:
  Haricen kullanılır. Deri ve kıllar sıcak su ile ıslatılır; gözlere ve kulaklara temas etmeyecek şekilde vucüdun her tarafına elle oğuştrulup köpürtülerek deriye iyice nufüz edecek şekilde tatbik edilir, iyice durulanır. 14 – 21 gün aralıklar ile veya veteriner hekimin tavsiyesine göre işlem tekrarlanır.

   

  HEDEF TÜRLER İÇİN ÖZEL KLİNİK BİLGİLER / UYARILAR:
  Şampuanı göz ile temas ettirmeyin. 14 – 21 günden daha sık aralıklar ile yıkamayınız.

   

  Gebelikte Kullanım :Gebe hayvanlarda kullanımın sakıcası yoktur.


  KONTRAENDİKASYONLARI, İSTENMEYEN YAN ETKİSİ
  :
  Preparatın ihtiva ettiği maddelere duyarlı olduğu bilinen hayvanlarda kullanmayınız. Bazı hassas köpeklerde deriyi irkiltebilir. Kullanmadan önce ve beklenmeyen etki görüldüğünde veteriner hekime danışınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. 30 derece ısının altında muhafaza ediniz. Raf ömrü imal edildikten sonra 48 aydır.

  250 ml’lik yüksek densiteli polietilen (HDPE) şişelerde

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.