sadsad x
asdasd
Bioxi Evcil Hayvan Dezenfektan Spreyi 1 Lt

Ürün Kodu : DIGE0217
Barkod Kodu : 8681338006340
Bioxi özel cihazlar yardımı ile ileri düzey teknoloji kullanılarak hiç bir kimyasal katılmadan üretilmiş mikrobiyosid bir üründür.Oldukça güçlü ve geniş antimikrobiyal etkiye sahiptir. Bioxi hayvan dostu yüksek düzey dezenfektan olup PET veterinerlik sektöründe ekonomik zarara neden olan bir çok bakteri, fungus ve virüsü hızlı ve güvenilir bir şekilde yok eder.
Detaylı Bilgi
35,00 TL
31,50 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Bioxi® PET Dezenfektanı Konsantre 1 lt.

   PET Hayvan Sağlığı. Bİoxi ile Güvende...

   

  Tüm evcil hayvanlarda kullanıma uygundur. Pet Hastalıklarına ve buna bağlı kayıplara son.

   

  Bioxi® PET Biyosidal Antiseptik ve Dezenfektan 1 lt. Bakteri ve Virüse karşı etkili.YETKİLİ SATICI.

   

  1. Evcil hayvanlarınızın yaşam alanlarının sterilizasyonu sağlar.

  2. Göz ve Vücut çevrelerinin silinmesinde kullanılır.

  3. Hayvan barınaklarının dezenfeksiyonunda kullanılır.

  4. Vücutlarda oluşan mantar, yara, egzamaların tedavisinde kullanılır.

  5. Mama kaplarının dezenfeksiyonunda kullanılır.

  6. İçme suyuna az miktarda katılarak pet hayvanlarının bağırsaklarındaki mikrop ve bakterileri temizlemeye yardımcı olur.

  7. Zararlı patojenlerin neden olduğu hastalıklara karşı korumada kullanılır.

   

  Bioxi Özel Cihazlar Yardımı İle İleri Düzey Teknoloji Kullanılarak Hiç Bir Kimyasal Katılmadan Üretilmiş Mikrobiyosid Bir Üründür.Oldukça Güçlü Ve Geniş Antimikrobiyal Etkiye Sahiptir. Bioxi Hayvan Dostu Yüksek Düzey Dezenfektan Olup PET Veterinerlik Sektöründe Ekonomik Zarara Neden Olan Bir Çok Bakteri,Fungus Ve Virüsü Hızlı Ve Güvenilir Bir Şekilde Yok Eder. Bilinen Bir Çok Dezenfektanın Aksine Petleriniz Ve Ekipmanlarınızı  dışarıya çıkarmadan Kullanılabilen Bir Dezenfektandır. Pet Veterinerlikte Mikrobiyolojik Güvenlik Önlemi En Önemli Unsurudur.Aynı Zamanda Başarılı Ve Kazançlı Yetiştiriciliğin Temelidir.Bioxi Geniş Etki Spektrumu İle Yüksek Dezenfeksiyon Gücüne Sahip Olması,Toksik Olmaması Ve % 100 Güvenilir Olması İle Pet Alanında Önemli Bir Yer Almaktadır.

   

  Etkili Olduğu Mikroorganizmalar:

  E.Coli Atcc,S.Aureus Atcc 6538,P.Aeruginosa Atcc 15442,E.Hiare Atcc 10541,L.Pneumophlia Atcc 33152,E.Faecium Atcc 6057,A.Albicans Atcc 10231,A.Niger Atcc,16404,M.Terrae Atcc 15775(Starain W45),M.Avium Atcc 15769,P.Vulgaris Atcc 13315,B.Enterovirüs Type1,H Ratavirüs Atcc Vr-2018, M.Norovirüs Pta-5935,H.Adenovirüs Type5, Polivirüs Tyep1,O.Pura,S.Quaricauda,Pminnesotense Gibi Zararlı Mikroorganizmalar Üzerinde Etkinliği Kanıtlanmıştır.Ürün Bakteri,Virüs,Mantar,Spor,Alg Gibi Zararlı Mikroorganizmalara Karşı %99,999 Etkilidir.

   

  Bioxi; T.C. Sağlık Bakanlığı Tip1 - Tip2 - Tip3 - Tip4  Alanlarında Biyosidal Ürün Ruhsatına Sahip Olan Biyosidal Bir Üründür.

   

  PETLERİMİZDE BİYOGÜVENLİK

  Düzenli Periyotlarda ve azami dikkatle kullanıldığında, hastalık sebebi patojenleri yok eder. Zararlı mikroorganizma kaynaklı hastalık oluşmasını engeller.

   

   

  EKOLOJİK DEZENFEKTAN

  Bioxi®; Özel cihazlar yardımı ile ileri düzey teknoloji kullanarak hiçbir kimyasal katılmadan üretilmiş mikrobiyosid bir üründür. Oldukça güçlü ve geniş bir Anti-­Mikrobiyal etkiye sahiptir. Bioxi® çevre dostu yüksek düzey dezenfektan olup PET sektöründe ekonomik zarara neden olan birçok zararlı bakteri, fungus ve virüsü hızlı ve güvenilir bir şekilde minimize eder.

  Uzun süreli koruma ve kontrol sağlayan aktif biyosidal yapıya sahip Bioxi®, Petlerdeki bulaşıcı hastalıklara ve buna bağlı kayıplara son verir. Hayvan barınaklarının, kafeslerin dezenfeksiyonunda (yer-yüzey ve hava dezenfeksiyonu) Bioxi® sayesinde uzun süre kontrol altındadır.

  Temizlik yapıldıktan sonra dezenfeksiyon işlemi uygulanarak kaliteli ve sağlıklı bir üretim, çevre ve çalışanların temiz ve sağlıklı olmasının yanı sıra pet alet ve edevatların hijyeni sağlanır.

   

   

  AB Yönetmelik. : T.C. Sağlık Bakanlığı, Veterinerlik Alanı Dezenfektanı olarak ruhsatlandırılmıştır. Avrupa ve Amerika Lisanslarına Sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.