sadsad x
asdasd
Biyoteknik Bitter Beak Antikanibal Kuş Spreyi 100 ML

Ürün Kodu : BTEK0050
Barkod Kodu : 8693439070168
Biyoteknik Bitter Beak Sprey, kuşun etkilenmiş tüy alanına, yara çevresine, pansuman bölgesine hafifçe sıkılır. Günde bir defalık uygulama genellikle tüy yolma problemini engeller. Fakat eğer problem devam ederse gerektiği sürece tekrar edilir. Uygulama kuşta huzursuzluğa neden oluyorsa eldiven giyilir ve mamul sıkılan parmak bölgeye hafifçe dokunularak sürülür. Tadı çok acı olduğu için yemlik ve suluklardan uzakta, kuşunuzun tüylerine sıkınız.
Detaylı Bilgi
20,00 TL
18,00 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Biyoteknik Bitter Beak Antikanibal Tüy Yolma – Ac Spray 100 ml

   

  Bitter Beak Antikanibal Spray 100ML Bileşimi: Beher 100 ml spray 0,017 g Denatonium Benzoate ihtiva eder.

  Kullanım Sahası: Kuşlarda görülen tüy yolma olayı, diyetsel beslenme bozuklukları ve hormonal etkilerin sonucunda veya bit (mite), diğer cilt ve tüy parazitlerinin sebep olduğu enfestasyonlara karşı tepki olarak gelişmekle beraber çoğunlukla sıkıcı ve hareketsiz sosyal ve yaşama koşullarına karşı bir tepki olarak da gözlenir. Biyoteknik Bitter Beak Sprey formülasyonundan dolayı tadı çok acı olup papağanlarda, diğer kafes, tünek ve büyük kafes kuşlarında görülen tüy yolmanın önlenmesinde kullanılır.

   

  Biyoteknik Bitter Beak Sprey ayrıca kuşların yaralarını ve yara sargılarını ısırmalarını engeller. 


  Kullanım Şekli ve Dozu: Biyoteknik Bitter Beak Sprey, kuşun etkilenmiş tüy alanına, yara çevresine, pansuman bölgesine hafifçe sıkılır. Günde bir defalık uygulama genellikle tüy yolma problemini engeller. Fakat eğer problem devam ederse gerektiği sürece tekrar edilir. Uygulama kuşta huzursuzluğa neden oluyorsa eldiven giyilir ve mamul sıkılan parmak bölgeye hafifçe dokunularak sürülür. Tadı çok acı olduğu için yemlik ve suluklardan uzakta, kuşunuzun tüylerine sıkınız.

   

  Genel Uyarılar: Kullanmadan önce ve beklenmeyen bir etki görüldüğünde veteriner hekime danışınız. Kullanmadan önce prospektüsü okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Kullandıktan sonra ellerinizi bol suyla yıkayınız. Muhafaza Şartları: Kendi ambalajı içinde, kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Direkt güneş ışınlarından koruyunuz. Ticari Takdim Şekli: 100 ml''lık pompalı plastik şişelerde takdim edilmiştir.


  Tedavi amaçlı kullanılmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.