Biyoteknik Dermacure Tricobor Kedi Köpek ve Atlar için Deri Bakım Şampuanı 250 ML


Ürün Kodu : BTEK0022
Barkod Kodu : 8693439580117
Avuç içine yeterli miktarda şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak, el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. 3-5 dakika beklendikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekirse uygulama tekrarlanır. 
Detaylı Bilgi
30,00 TL
26,90 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Biyoteknik Biyo Dermacure TRİCOBOR Deri Bakım Şampuanı 250 ml

  Bileşimi:Biyo Dermacure TRİCOBOR Şampuan Klorhekzidin HCl, Glikolik Asit, Borik asit, içeren deri bakım şampuanıdır.

  Kullanım Sahası/Endikasyonlar: Kedi köpek atlar için hazırlanmış bir deri bakım ürünüdür. Keratolitik ve lipolitik karakterdedir. Derinin üst tabakasında bulunan keratini yumuşatır ve kurumuş cilt hücrelerini, sertleşmiş ve kalınlaşmış cilt tabakalarını yumuşatarak dökülmesini sağlar. Ayrıca lipolitik özelliği ile; derinin cildin yağdan arınmasını ve nemlenmesini sağlayarak, cilt dokusunun iyi bir görünüm kazanmasını kıl dip ve folüküllerinin temizlenmesini sağlar. Bazı cilt rahatsızlıkları neticesinde ortaya çıkan kabuk, siğil vb. oluşumları bertaraf etmede esas tedaviye yardımcı olur. Cildin tabii rejenasyonunu destekleyerek yumuşamasına ve elastikiyetini kazanmasını sağlar.

   Kullanım Şekli ve Dozu:Kedi ve köpeklerin tüyleri ılık su ile ıslatılırak firiksiyon yapılır. Vücudunun her bölgesi için takriben 2-3 ml veya 1 çay kaşığı dökülen şampuan hayvanın gözlerine bulaşmamasına dikkat edilerek başına, kulaklarına, boynuna, gövdesine, bacaklarına, kuyruğuna, pençelerine ve bilhassa pençe aralarına deriye nüfus edecek şekilde köpürtülerek yayılır.

  Ticari Takdim Şekli:250 ml'lik polietilen şişelerde takdim edilmiştir. 

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Pazarlama İzin Tarih ve No:22.06.2016 – 5/074

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.