sadsad x
asdasd
Biyoteknik Dermacure Climbopet Kedi ve Köpekler için Deri ve Tüy Bakım Şampuanı 250 ML

Ürün Kodu : BTEK0021
Barkod Kodu : 8693439580148
Avuç içine yeterli miktarda şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak, el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. 3-5 dakika beklendikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekirse uygulama tekrarlanır. 
Detaylı Bilgi
55,00 TL
49,50 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Biyo- Dermacure CLİMBOPET Deri ve Tüy Bakım Ürünü 250 ml

  Bileşimi:Biyo Dermacure CLİMBOPET Şampuan; Zinc Pyrithione, Climbazole, Salisilik Asit, Glikolik Asit, D-Biotin ve D-Panthenol içeren deri bakım şampuanıdır.

  Kullanım Sahası/Endikasyonlar:Biyo Dermacure CLİMBOPET Şampuan; Kedi ve Köpekler için hazırlanmış bir deri bakım ürünüdür. Keratolitik ve lipolitik karakterdedir. Derinin üst tabakasında bulunan keratini yumuşatır ve derinin yeterli oksijen ve besini almasını engelleyen; kurumuş cilt hücrelerini, sertleşmiş ve kalınlaşmış cilt tabakalarını yumuşatarak dökülmesini sağlar. Ayrıca lipolitik özelliğiyle; derinin cildin yağdan arınmasını ve nemlenmesini sağlayarak, cilt dokusunun iyi bir görünüm kazanmasını sağlar.

  Kullanım Şekli ve Dozu:Kedi ve Köpeklerin tüyleri ılık su ile ıslatılarak friksiyon yapılır. Vücudunun her bölgesi için takriben 2-3 ml veya 1 çay kaşığı dökülen şampuan hayvanın gözlerine bulaşmamasına dikkat edilerek başına, kulaklarına, boynuna, gövdesine bacaklarına, kuyruğuna, deriye nüfus edecek şekilde köpürtülerek yayılır. 5-10 dakika bekletildikten sonra bol su ile durulanır ve iyice kurulanır. 

  Ticari Takdim Şekli:250 ml, 500 ml ve 1000 ml'lik polietilen şişelerde satışa sunulmuştur. 

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Pazarlama İzin Tarih ve No:11.10.2017/ 8/027

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.