sadsad x
asdasd
Biyoteknik Dermacure Pet Dust Kedi ve Köpekler için Kuru Pudra Şampuan 100 Gr

Ürün Kodu : BTEK0025
Barkod Kodu : 8693439580094
Kedi ve köpeklerin kuru tüylerine serpildikten sonra friksiyon ve masaj yaparak deriye yayılır. Fazlası kuru bir bez yardımıyla temizlendikten sonra tüyler taranır. Sıklıkla kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. 
Detaylı Bilgi
15,00 TL
12,50 TL
%17indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Biyo- Dermacure PET-DUST Dry Powder Kuru Şampuan 100 g

  Bileşimi:Biyo Dermacure PET-DUST Dry Powder; Çinko oksit, Borik Asİt, Kaolin, Magnezyum Stereat ve Lavanta Aroması içeren deri bakımı için kuru şampuandır.

  Kullanım Sahası/Endikasyonlar:Biyo Dermacure PET-DUST Dry Powder; Kedi ve köpeklerin temizliğinde kullanılmak üzere hazırlanmış bir kuru şampuandır. Sıklıkla yıkanması gereken kedi ve köpeklerin ciltlerindeki yağ dengesinde bozulmalar meydana gelmektedir. Bu gibi durumlar ile birlikte su ile yıkanmaktan hoşlanmayan kedi ve köpeklerin; derilerinin temizlenmesini ve kötü kokuların giderilmesi ile hoş bir kokuya sahip olmalarını sağlar.

  Kullanım Şekli ve Dozu:Biyo Dermacure PET-DUST Dry Powder; Kedi ve köpeklerin kuru tüylerine serpildikten sonra friksiyon ve masaj yaparak deriye yayılır. Fazlası kuru bir bez yardımıyla temizlendikten sonra tüyler taranır. Sıklıkla kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. 

  Ticari Takdim Şekli:100 g ile 500 g 'lık polietilen şişelerde ve kutu içerisinde 100 g ile 500 g'lık polietilen şişelerde satışa sunulmuştur. 

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Pazarlama İzin Tarih ve No:28.11.2016-6/038

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.