sadsad x
asdasd
Biyoteknik Dermacure Tricobor Kedi Köpek ve Atlar için Deri Bakım Kremi 80 Gr

Ürün Kodu : BTEK0037
Barkod Kodu : 8693439200213
Biyo Dermacure TRİCOBOR Krem, Kedi, köpek, at, küçük ve büyükbaş hayvanlar için hazırlanmış deri bakım ürünü bir kremdir. Keratolitik ve lipolitik karakterdedir. Derinin üst tabakasında bulunan keratin'i yumuşatır ve kurumuş cilt hücrelerini, sertleşmiş ve kalınlaşmış cilt tabakalarını yumuşatarak dökülmesini sağlar.
Detaylı Bilgi
29,00 TL
25,99 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Biyo- Dermacure TRİCOBOR Krem Deri Kremi 80 g

  Bileşimi:Biyo Dermacure TRİCOBOR Krem; Klorhekzidin HCl, Glikolik Asit, Borik Asit, içeren kokusuz ve yağsız bir kremdir.

   

  Kullanım Sahası/Endikasyonlar:Biyo Dermacure TRİCOBOR Krem, Kedi, köpek, at, küçük ve büyükbaş hayvanlar için hazırlanmış deri bakım ürünü bir kremdir. Keratolitik ve lipolitik karakterdedir. Derinin üst tabakasında bulunan keratin'i yumuşatır ve kurumuş cilt hücrelerini, sertleşmiş ve kalınlaşmış cilt tabakalarını yumuşatarak dökülmesini sağlar.

   

  Kullanım Şekli ve Dozu:Biyo TRİCOBOR Krem Kedi ve köpeklerde vücut, yüz, kulak, kuyruk ve patilerdeki derilerin ve tırnakların bakımı, atlarda ise eyer konulan kısımdaki yüzde, boyunda, bacaklardaki derilerin ve tırnakların bakımında kullanılır.

   

  Ticari Takdim Şekli:Karton kutu 80 g'lık alüminyum tüpte ve karton kutu içinde takdim edilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.