sadsad x
asdasd
Biyoteknik Powercure Yavru Kediler için Süt Tozu 200 Gr

Ürün Kodu : BTEK0040
Barkod Kodu : 8693439570255
Annesinden erken dönemlerde ayrılmış veya annesinin sütü yetmeyen yahut öksüz kedi yavruların hassas midelerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış tamamlayıcı yemdir. Doğal anne sütü baz alınarak hazırlanmış ve içerdiği vitamin, mineral, l-karnitin ve taurin gibi doğal maddeleri ile zenginleştirilmiş Biyo Powercure CAT Formula özellikle yavrular için 3 aylık oluncaya kadar idealdir.
Detaylı Bilgi
40,00 TL
32,90 TL
%18indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Biyo- Powercure CAT-FORMULA Kedi Yavruları İçin Tamamlayıcı yem 200 g

  Bileşimi:Annesinden erken dönemlerde ayrılmış veya annesinin sütü yetmeyen yahut öksüz kedi yavruların hassas midelerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış tamamlayıcı yemdir. Doğal anne sütü baz alınarak hazırlanmış ve içerdiği vitamin, mineral, l-karnitin ve taurin gibi doğal maddeleri ile zenginleştirilmiş Biyo Powercure CAT Formula özellikle yavrular için 3 aylık oluncaya kadar idealdir.

  Kullanım Şekli ve Dozu:Karışım Talimatı: Biyo Powercure CAT Formula tozu az miktarda kaynamak üzere olan su ile karıştırılır. Ardından suyun geri kalan kısmı azar azar hızla karıştırılarak eklenir. Vücut sıcaklığına gelince verilir. Karışım her öğünde yeniden hazırlanır. (1 ölçek=~5 ml su / 1 ölçek CAT Formula tozu (Silme)= ~4 g / 1 ölçek hazırlanmış mama karışımı=~5 g). Biyo Powercure CAT Formula hazırlama oranı: 1 ölçek CAT Formula(~4 g) / 2,5 ölçek ılık su (~12 cc) = 3 ölçek kullanıma hazır mama (~15 gram)

  Ticari Takdim Şekli:5 ml’lik ölçek ile birlikte P.E. Kavanozlarda net 200 g.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.