sadsad x
asdasd
Bosch Soft Mini Tavuk Etli ve Patatesli Tahılsız Küçük Irk Köpek Maması 1 Kg

Ürün Kodu : BOSC0090
Barkod Kodu : 4015598018517

SOFT mini Gine Tavuğu ve Tatlı Patatesimiz, yetişkin, küçük köpeklerin dengeli ve sağlıklı beslenmesi için tek bir protein ürünüdür. Mini Gine Tavuğu ve Tatlı Patatesimiz özellikle gıda intoleransı ve alerjisi olan beslenmeye duyarlı köpekler için uygundur.Tek, hayvansal protein kaynağı ve son derece sindirilebilir tatlı patates olarak taze gine tavuğu (% 50) ile bu yiyecek köpeğinizi nazikçe şımartır. Tabii ki tahılsız. Yumuşak kibble (% 19 nem), yemeğimizi özel bir tat deneyimi haline getirir ve sindirimi de çok kolaydır.

Detaylı Bilgi
163,00 TL
138,55 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Yetişkin küçük köpekler için (15 kg'a kadar nihai ağırlık; 1 yaş veya üstü)

  Tek Protein

  %50 taze gine tavuğu

  Tahılsız tarif

  Yumuşak kibble %19

   

  SOFT mini Gine Tavuğu ve Tatlı Patatesimiz, yetişkin, küçük köpeklerin dengeli ve sağlıklı beslenmesi için tek bir protein ürünüdür. Mini Gine Tavuğu ve Tatlı Patatesimiz özellikle gıda intoleransı ve alerjisi olan beslenmeye duyarlı köpekler için uygundur.

   

  Tek, hayvansal protein kaynağı ve son derece sindirilebilir tatlı patates olarak taze gine tavuğu (% 50) ile bu yiyecek köpeğinizi nazikçe şımartır. Tabii ki tahılsız. Yumuşak kibble (% 19 nem), yemeğimizi özel bir tat deneyimi haline getirir ve sindirimi de çok kolaydır.

   

  Ürünlerimizin üretiminde ve paketlenmesinde azami özen gösterilmesine rağmen, diğer hayvansal protein kaynaklarının veya (glüten içeren) tahılların izleri tamamen göz ardı edilemez.

   

   

  Taze gine tavuğu (% 50), tatlı patates (kurutulmuş,% 10), tapyoka (kurutulmuş), bezelye proteini, bezelye (kurutulmuş), ayçiçeği proteini, kurutulmuş pancar küspesi (şekeri alınmış), hidrolize protein (vejetaryen), dikalsiyum fosfat, selüloz , kalsiyum karbonat, maya (kurutulmuş, beta-glukanlar dahil), hindiba (kurutulmuş), psyllium tohumları, kondroitin sülfat, glukozamin, avize (kurutulmuş).

   

   

  Ürün Özellikleri
  Yaş
  :
  Yetişkin
  Boyut
  :
  Minyatür, Küçük
  Tahıl
  :
  Tahılsız
  Paket Boyutu
  :
  Mini (0-1.9 Kg)
  Aroma
  :
  Sebze, Tavuk
  Sınıf
  :
  Super Premium
  Üretim Yeri
  :
  İthal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.