sadsad x
asdasd
Crocus Lamb Snacks Kuzu Etli Tahılsız Kedi Ödülü 80 Gr

Ürün Kodu : CRCS0002
Barkod Kodu : 8699375357400
Kedileriniz için yumuşak formda ağız yapılarına uygun küçük taneli kuzu eti, severek tüketebilecekleri lezzetli atıştırmalıklar.Yapay renklendirici, aroma ve şeker içermez.Paket açıldıktan sonra kısa süre içerisinde tüketilmesi önerilir.Kedinizin yanında her zaman taze su bulundurunuz.İnsan tüketimi için uygun değildir.Kediler için tamamalyıcı gıdadır.
Detaylı Bilgi
32,00 TL
26,99 TL
%16indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • LAMB SNACKS

  %90 ET VE ET TÜREVLERİ

  TR: KEDİLERİNİZ İÇİN YUMUŞAK FORMDA AĞIZ YAPILARINA UYGUN KÜÇÜK TANELİ KUZU ETLİ,SEVEREK TÜKETEBİLECEKLERİ LEZZETLİ ATIŞTIRMALIKLAR. YAPAY RENKLENDİRİCİ,AROMA VE ŞEKER İÇERMEZ.

  BİLEŞENLERİ:ET VE ET TÜREVLERİ(%90),NİŞASTA, SEBZE PROTEINI,SEBZE LİFİ, PROBİYOTİK, , HAYVANSAL YAĞLAR, BİTKİSEL GLİSERİN, POTASYUM SORBAT,YEŞİL ÇAY,TAURİN(700 mg/kg)

  TEMEL BESİN DEĞERLERİ:HAM PROTEİN:35HAM YAĞ:22,5 HAM SELÜLOZ:0,6 HAM KÜL:7,NEM:20

   

  UYARILAR: ÜRÜNÜ GÜNEŞ GÖRMEYEN SERİN VE KURU YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.PAKET AÇILDIKTAN SONRA KISA SÜRE İÇERİSİNDE TÜKETİLMESİ ÖNERİLİR.KEDİNİZİN YANINDA HER ZAMAN TAZE SU BULUNDURUNUZ. İNSAN TÜKETİMİ İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.KEDİLER İÇİN TAMAMLAYICI GIDADIR.

  BESLENME TAVSİYESİ:

  YETİŞKİN KEDİLER İÇİN GÜNDE 8-10 ADET VERİLEBİLİR.

   

  ENG:In a soft form foryourcats, availablefortheirmouthstructure,withlambmeatnutritiousanddelicioussnacksthatyourcatwillconsumegladly.Does not containartificialcolorants,aromaandsugar.

  Components: Meatandanimalderivates(%90),starch,vegetableprotein,vegetable fiber, probiotics, animalfats,vegetableglycerine,potassiumsorbate, greentea,taurine(700 mg/kg)

  BASIC NUTRITIONAL VALUES: PROTEIN:35 FAT:22,5 CELLULOSE:0,6 CRUDE ASH:7,MOİSTURE:20WARNINGS:Keeptheproduct in a dryandcoolplace.Theproductshould be consumed in a short time afterthepackageopened. Alwayskeepfreshwaterwithyourcat. not suitableforhumanconsumption.Complementary pet foodforcats.

  FEEDING INSTRUCTIONS:

  can be used 8-10 pieces in a dayforadultcats

  Ürün Özellikleri
  Üretim Yeri
  :
  Yerli
  Tahıl
  :
  Tahılsız
  Aroma
  :
  Kuzu
  Boyut
  :
  Tüm Irklar
  Yaş
  :
  Yetişkin
  Paket
  :
  Kilitlenebilir
  Form
  :
  Çubuk
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.