sadsad x
asdasd
Ecurie Betamos Plus Kedi ve Köpekler İçin Bağışıklık Sistemi Destekleyici Toz 1 x 2 Gr

Ürün Kodu : ECUR0002
ECURIE BetaMosPlus hastalık ve iyileşme sırasında bağışıklığı arttırır. Bağışıklık sistemindeki hücreleri aktive ederek enfeksiyonların direncinin kırılmasına katkı sağlar.
Detaylı Bilgi
16,45 TL
14,00 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Hastalık ve iyileşme sırasında bağışıklığı artırır. Bağışıklık sistemindeki hücreleri aktive ederek enfeksiyonların direncinin kırılmasına katkı
  sağlar.Özellikle kedi ve köpeklerde bağışıklık sistemi ihtiyaçları için optimum verim alınabilecek şekilde formülize edilen
  betamosplus içerdiği ;
  mos-beta glukan; mos molekül yapısından dolayı sindirilemez fakat zararlı bakteriler tarafından besin kaynağı olarak tutulduğundan onlara tutunarak dışarı atılmalarını sağlar. Beta glukanların yapısı proteinlerden oluştuğu için bağışıklığı korumada önemli rol oynarlar. Patojen bakterilerin bağırsakta yerleşmesini engellerler, bağırsakta tüketilen gıdaların geçiş süresini uzatarak sindirime yardımcı olurlar ve bağışıklık sistemini güçlendirirler. Bu sayede hastalıkların önüne geçerek birçok fayda sağlarlar.
  Çinko ile; bağışıklık sistemini desteklemesinin yanı sıra güneş ve dış çevre koşullarına karşı ilk savunma katmanı olan cildi onarır, yeniler ve güçlendirir.

  Kara mürver ile: Bağışıklık sistemini destekleyerek soğuk algınlığı gibi hastalıkların tedavisinde önemli rol oynar. Kabızlık ve sindirim sistemi bozukluklarına iyi gelir. Bakteri ve enfeksiyonlardan korunmada önemli rol oynar.

  Kullanım:
  Günlük kullanım;kuru mama, yaş mama veya hertürlü yiyecek içerisine saşede bulunen ve 2gr olarak hazırlanmış ürün karıştırılarak tüketilir.

  Ürün kuru mama ile kullanılırken; yeterli miktarda destek ürünü mama kabında bulunan kuru mama üzerine eklenir ve karıştırılarak mama ile homojen olarak birleşmesi sağlanır. (ort. 20 ile 30 saniye arası çalkalanması yeterlidir)

  Ürünlerimiz organik aromatik bileşenler içeren formüllerle hazırlanmış olup, bu sayede patili dostlarımıza fayda artırımı ve tüketim kolaylığı sağlanması hedeflenmiştir.

  İçerik:
  Vitamin a 2.000.000ıu/kg, vitamin d3 15.000ıu/kg, vitamin e 5.000mg/kg, vitamin c 50.000mg/kg, mos-beta glukan 90.000mg/kg,
  çinko 5.000mg/kg, kara mürver özütü 4.000mg/kg dekstroz gsp

  Ambalaj:
  1 kutu içerinde 30 adet 2gr’lık saşe ürün bulunmaktadır.
  ürünlerimiz toz formundadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.