sadsad x
asdasd
Ecurie Multi Vita Plus Kediler İçin Vitamin Deposu Besin Takviyesi Toz 30 x 1 Gr

Ürün Kodu : X-1435
Barkod Kodu : 8682101038063

İÇERDİĞİ ORGANİK AROMATİK BİLEŞENLERLE BERABER DAHA RAHAT TÜKETİM VE MAX. FAYDA SAĞLAMAKTADIR.YETERİNCE PROTEİN VE VİTAMİN ALMAK HEM DAHA GENÇ GÖRÜNMELERİNE HEM DE DAHA DİNÇ BİR VÜCUDA SAHİP OLMALARINA YARDIM EDER.multivitaPLUS: İÇERDİĞİ 9 VİTAMİN VE 8 MİNERALDEN OLUŞAN KOMPLEKS BİR GIDA TAKVİYESİDİR.VÜCUTLARININ OLUMSUZ ETKENLERE KARŞI KORUNMASINI VE ENFEKSİYON HASTALIKLAR İÇİN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENMESİNİ DESTEKLER.

Detaylı Bilgi
493,50 TL
399,00 TL
%19indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • MultivitaPlus  KEDİ Vitamin Kompleksi 30 Adet x 1gr

  GENEL AÇIKLAMA VE ENDİKASYONLAR:

  ·         EVCİL HAYVANLARIMIZIN SAĞLIKLI BİR YAŞAM SÜRMELERİ VE VÜCUT YAŞLANMALARINI GECİKTİRMEK İÇİN YAPMAMIZ GEREKEN EN ÖNEMLİ ŞEYLERDEN BİRİ BESLENMELERİNE DİKKAT ETMEKTİR.

  ·         İÇERDİĞİ ORGANİK AROMATİK BİLEŞENLERLE BERABER DAHA RAHAT TÜKETİM VE MAX. FAYDA SAĞLAMAKTADIR.

  ·         YETERİNCE PROTEİN VE VİTAMİN ALMAK HEM DAHA GENÇ GÖRÜNMELERİNE HEM DE DAHA DİNÇ BİR VÜCUDA SAHİP OLMALARINA YARDIM EDER.multivitaPLUS: İÇERDİĞİ 9 VİTAMİN VE 8 MİNERALDEN OLUŞAN KOMPLEKS BİR GIDA TAKVİYESİDİR.

  ·          VÜCUTLARININ OLUMSUZ ETKENLERE KARŞI KORUNMASINI VE ENFEKSİYON HASTALIKLAR İÇİN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENMESİNİ DESTEKLER.

  ·         BEYİN VE HAFIZA GÜCÜNÜ DESTEKLEYEREK SİNİR SİSTEMİNİN RAHATLAMASINA YARDIMCI OLUR.

  ·         YAVRU,BÜYÜMEKTE OLAN,HAMİLE VE EMZİREN KEDİLERDE DENGELİ GELİŞİMİ DESTEKLER.SİNDİRİM SİSTEMİN DÜZENLER.

  KULLANIM:

  ·         GÜNLÜK KULLANIM;KURU MAMA,YAŞ MAMA VEYA HERTÜRLÜ YİYECEK İÇERİSİNE SAŞEDE BULUNEN  VE 1GR OLARAK HAZIRLANMIŞ ÜRÜN KARIŞTIRILARAK  TÜKETİLİR.

  ·         ÜRÜN KURU MAMA İLE KULLANILIRKEN; YETERLİ MİKTARDA DESTEK ÜRÜNÜ MAMA KABINDA BULUNAN KURU MAMA ÜZERİNE EKLENİR VE KARIŞTIRILARAK MAMA İLE HOMOJEN OLARAK BİRLEŞMESİ SAĞLANIR. (ORT. 20 İLE 30 SANİYE ARASI ÇALKALANMASI YETERLİDİR)

  ·         ÜRÜNLERİMİZ ORGANİK AROMATİK BİLEŞENLER İÇİREN FORMÜLLERLE HAZIRLANMIŞ OLUP, BU SAYEDE  PATİLİ DOSTLARIMIZA FAYDA ARTIRIMI  VE  TÜKETİM  KOLAYLIĞI SAĞLANMASI HEDEFLENMİŞTİR. 

  İÇERİK KG’DA :

  ·         VİTAMİN A-600.00 IU,VİTAMİN D3-20.000 IU,VİTAMİN E-4.000 MG, VİTAMİN K-45 MG, VİTAMİN B1 250 MG, VİTAMİN B2-250 MG, VİTAMİN B6-190 MG, VİTAMİN B12 -5 MG, VİTAMİN C-3.500 MG, BİOTİN-150 MG,ÇİNKO-2.000 MG,NIACINAMID-1.550 MG,CALCIUM D-PANTOTENAT-500 MG, FOLİK ASİT-75 MG, MAGNEZYUM-1.000 MG, CALCIUM-20.000 MG, INOSITOL-80 MG.

  AMBALAJ:

  ·         1 KUTU İÇERİNDE 30 ADET 1GR’LIK SAŞE ÜRÜN BULUNMAKTADIR.

  ·         ÜRÜNLERİMİZ  TOZ FORMUNDADIR.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.