sadsad x
asdasd
Ezydog Vario 6 Çok Yönlü Gezdirme Kayışı Candy (159 Cm)

Ürün Kodu : EZYD0053
Barkod Kodu : 5708214643253
Vario 6 hem tek hem de çift köpek kayışı olarak işlev görür.159 cm lik kayıştan 100 cm lik trafik kayışına dönüştürülebilir. Dört ayaklı dostunuzla koşmak istediğinizde Eller Serbest Kayışı olarak bile işlev görür. Son olarak kısa süreliğine köpeğinizi bağlamak istediğinizde kısa veya uzun bağlama ipi olarak da kullanılabilir.
Detaylı Bilgi
290,00 TL
174,00 TL
%40indirim
Havale Fiyatı: 170,52 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Ezydog Vario 6 Çok Yönlü Gezdirme Kayışı Candy (159 Cm)
  Tek bir kayışta 6 fonksiyon!
  Tek bir kayışta altı fonksiyonla Vario 6 gerçekten de Çok Fonksiyonlu Köpek Kayışı unvanını hak etmektedir; bu kayış gerçekten de piyasadaki mevcut en çok yönlü köpek kayışıdır. Hem yumuşak hem de dayanıklı özelliğe sahip Vario 6 uzun yıllar dayanması için tasarlanmış olup köpeğiniz koştuğu veya kayıştan çektiği zamanlarda elinizin sürtünmesini durdurmaya yarımcı olur.

  Her Uygulamaya yönelik bir Kayış   Vario 6 hem tek hem de çift köpek kayışı olarak işlev görür. 159 cm lik kayıştan 100cm lik trafik kayışına dönüştürülebilir.  Dört ayaklı dostunuzla koşmak istediğinizde Eller Serbest Kayışı olarak bile işlev görür. Son olarak kısa süreliğine köpeğinizi bağlamak istediğinizde kısa veya uzun bağlama ipi olarak da kullanılabilir.     

  Süper Yumuşak ve Süper Güçlü!
  Vario 6 kendi özel süper yumuşak naylon dokuma karışımımızla imal edilmiş olup üzerine ekstra mukavemet için iki kat çekilmiştir!   Tutucu klips ağır hizmet malzemesinden imal edilmiş olup uzun yıllar dayanacak şekilde tasarlanmıştır -Ayrıca gece güvenliği için reflektörlü bantla astarlanmıştır.   

  Ufak Köpekler için Hafif Versiyon
  Spesifik olarak 20kg altındaki köpekler için tasarlanmış olan bu Vario 6 LITE kayışı her ne kadar ebat olarak ufak 12 mm lik dokuma ve malzemeye sahip olsa da yine de EzyDog dan beklediğiniz aynı yüksek kalite standartlarına sahiptir.

  Özellikler:
  • Tek bir kayışta birden fazla fonksiyon
  • Müseccel Soft Touch™ Dokumamızdan imal edilmiştir (Ufak köpekler için 12mm genişlik)
  • Ekstra mukavemet için çift dokuma kalınlığı
  • Ağır hizmet plastik D Halkaları
  TEK BİR KAYIŞTA 6 FONKSİYON! 
  Ürün Özellikleri
  Özellik
  :
  Çoklu Gezdirme, Reflektörlü
  Ürün Tipi
  :
  Uzatmalar
  Boyut
  :
  Tüm Irklar
  Özel İhtiyaç
  :
  Çok Yönlü, Trafik Kontrol
  Renk
  :
  Renkli
  Malzeme İçeriği
  :
  Dokuma
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.