sadsad x
asdasd
FURminator 691670 Kedi ve Köpek Tüy Toplama Süpürgesi

Ürün Kodu : FURM0037
Barkod Kodu : 4048422141648

Teleskopik saplı bu alet, bir ev ve arabadaki birçok yüzeyin kürkünü temizlemek için tasarlanmıştır. Yapışkan bantlar ve rulolar kullanılmadan. Cihazda toplanan saçların biriktiği bir tank vardır. Silindiri temizlemek için düğmeyi çevirin. Gerektiği kadar sık ​​kullanın.FURminator ürünleri sadece bir hayvan tarafından dökülen saç miktarını azaltmaya yardımcı olan araçlar değil, aynı zamanda evde dökülmüş olan saçları toplamak için bir dizi araçtır.

Detaylı Bilgi
617,00 TL
555,30 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Furminator Tüy Toplayıcı Süpürge

   

  Teleskopik saplı bu alet, bir ev ve arabadaki birçok yüzeyin kürkünü temizlemek için tasarlanmıştır. Yapışkan bantlar ve rulolar kullanılmadan. Cihazda toplanan saçların biriktiği bir tank vardır. Silindiri temizlemek için düğmeyi çevirin. Gerektiği kadar sık ​​kullanın.

   

   

   

  FURminator® ürünleri sadece bir hayvan tarafından dökülen saç miktarını azaltmaya yardımcı olan araçlar değil, aynı zamanda evde dökülmüş olan saçları toplamak için bir dizi araçtır.

   

   

   

  Araçlarımız her zaman kullanılabilir. Onlar sayesinde, dökülen kürkleri hızlı ve kolay bir şekilde çıkarabilir ve ondan da kurtulabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içinde tiftiksiz bir evimiz olabilir. Aletlerimiz yapıştırıcı teknolojilerini kullanmaz, yani tamamen yeniden kullanılabilir aletlerdir.

   

   

   

  Evinizden saçlarınızı istediğiniz zaman kurtarabilirsiniz! FURminator® tarafından geliştirilen aletler saç toplamayı kolaylaştırır. Araçlar yenilikçi çözümler kullanır ve tekrar kullanılabilir. Aletlerin sahip olduğu kendi kendini temizleme işlevleri, yapışkan yüzeyli silindirlerden çok daha etkili ve uzun ömürlü oldukları anlamına gelir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.