sadsad x
asdasd
Gigwi 7002 Pet Droid Feather Spinner Hareket Sensörlü Tüylü ve Kuyruklu Elektronik Kedi Oyuncağı

Ürün Kodu : GIGW0061
Barkod Kodu : 846295070027

Gigwi Kedi ve Köpek ürünleri her zaman gerçek birinci kalitede hammaddelerden üretilerek, yüksek dayanıklı yapıya sahiptir.Ürün üzerinde ki tasarım ve dokular ileri teknoloji ile imal edilmiştir. Gigwi hem pelüş, top, kemik gibi geleneksel ürün grubuna sahipken, hemde kendi geliştirdiği teknoloji ürünü yeni nesil akıllı oyuncak ve ekipmanlarada sahiptir.Ürünler CE güvence ve kalitesindedir. kimyasal salınım yapmadığı için hayvan sağlığına da 100% zararsızdır.

Detaylı Bilgi
175,00 TL
149,90 TL
%14indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 •  Neden Gigwi Ürünleri ?

    Gigwi Kedi ve Köpek ürünleri her zaman gerçek birinci kalitede hammaddelerden üretilerek, yüksek dayanıklı yapıya sahiptir.Ürün üzerinde ki tasarım ve dokular ileri teknoloji ile imal edilmiştir. 

   Gigwi hem pelüş, top, kemik gibi geleneksel ürün grubuna sahipken, hemde kendi geliştirdiği teknoloji ürünü yeni nesil akıllı oyuncak ve ekipmanlarada sahiptir.Ürünler CE güvence ve kalitesindedir. kimyasal salınım yapmadığı için hayvan sağlığına da 100% zararsızdır.      

  Gigwi Pet Droid oyuncakları kedinizin dikkatini çekmek için hareket sensörlerine sahiptir. Bu sensör kediniz pet droid'e yaklaştığı anda hareketi algılar tüy olan kısımlar hareket ederek oyuncak dikkat çekici bir hale gelir.

  Pille çalışmaktadır, piller kutu içerisinde mevcuttur.

  Kutu içerisinde tüy ve kuyruk mevcuttur.

  Farklı renkte veya yedek tüy ve kuyruk parçaları ayrıca satılmaktadır.

  Ürün Özellikleri
  Özellik
  :
  Pilli, Hareketli
  Malzeme İçeriği
  :
  Plastik, Peluş
  Özel İhtiyaç
  :
  Oyalanma
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.