sadsad x
asdasd
Gigwi 7223 Happy Indian Melody Maymun Sesli Gizli Doğal Tüylü Oyuncaklı Kedi Oyun Silindiri

Ürün Kodu : GIGW0045
Barkod Kodu : 846295072236

Gigwi Kedi ve Köpek ürünleri her zaman gerçek birinci kalitede hammaddelerden üretilerek, yüksek dayanıklı yapıya sahiptir.Ürün üzerinde ki tasarım ve dokular ileri teknoloji ile imal edilmiştir. Gigwi hem pelüş, top, kemik gibi geleneksel ürün grubuna sahipken, hemde kendi geliştirdiği teknoloji ürünü yeni nesil akıllı oyuncak ve ekipmanlarada sahiptir.Ürünler CE güvence ve kalitesindedir. kimyasal salınım yapmadığı için hayvan sağlığına da 100% zararsızdır.

Detaylı Bilgi
85,00 TL
76,50 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • ​​​​​​​Neden Gigwi Ürünleri ?
   
    Gigwi Kedi ve Köpek ürünleri her zaman gerçek birinci kalitede hammaddelerden üretilerek, yüksek dayanıklı yapıya sahiptir. Ürün üzerinde ki tasarım ve dokular ileri teknoloji ile imal edilmiştir. 
   Gigwi hem peluş, top, kemik gibi geleneksel ürün grubuna sahipken, hemde kendi geliştirdiği teknoloji ürünü yeni nesil akıllı oyuncak ve ekipmanlarada sahiptir.
   Ürünler CE güvence ve kalitesindedir. Kimyasal salınım yapmadığı için hayvan sağlığına da 100% zararsızdır. Gigwi, Dostunuz ile eğlenceli anlar geçirmeniz için çalışır.
   
  Gigwi Melody Tube


    Gigwi Melody tube oyuncakları ses çıkararak kedilerinizin tüm dikkatini oyuncağa toplar. Ve harika bir oyun deneyimi sunar. 

  Ürün Ölçüleri: 15 X 8 X 8 CM 
  Ürün Özellikleri
  Özellik
  :
  Sesli
  Malzeme İçeriği
  :
  Peluş, Kumaş
  Tipi
  :
  Tırmalama
  Özel İhtiyaç
  :
  Oyalanma
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.