sadsad x
asdasd
Gimdog Train Trait Böcek ve Yer İğdesi Köpek Ödülü 125 Gr

Ürün Kodu : GBRN0108
Barkod Kodu : 4002064507880
GimDog Train Treat atıştırmalıkları dört ayaklı dostunuzu ödüllendirmenin ve ona Aferin! demenin en mükemmel yoludur. Çok değerli bir protein kaynağı kullandık: yer iğdesi ile zenginleştirilmiş böcek. Muhtemelen daha önce hiç görmediğiniz bir bileşim, tadı ise köpeğinizin patilerini yerden kesecek. Ayrıca sadece köpeğiniz değil çevre de size minnettar kalacak. Alışagelmiş protein kaynaklarından vazgeçerek siz de çevreye bir parça olsun yardımcı olacaksınız.
Detaylı Bilgi
50,00 TL
39,90 TL
%20indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • GimDog Train & Treat Insect Seabuckthorn Köpek Ödülü 125gr

  Köpekler için tamamlayıcı mama
  GimDog Train Treat atıştırmalıkları dört ayaklı dostunuzu ödüllendirmenin ve ona Aferin! demenin en mükemmel yoludur. Çok değerli bir protein kaynağı kullandık: yer iğdesi ile zenginleştirilmiş böcek. Muhtemelen daha önce hiç görmediğiniz bir bileşim, tadı ise köpeğinizin patilerini yerden kesecek. Ayrıca sadece köpeğiniz değil çevre de size minnettar kalacak. Alışagelmiş protein kaynaklarından vazgeçerek siz de çevreye bir parça olsun yardımcı olacaksınız. Çünkü böcek-bazlı protein üretimi, et üretimine kıyasla su ve arazi gibi değerli kaynakların kullanımını çok daha aza indirgediğinden daha küçük miktarlarda karbon ayak izi bırakır. Reçetesinde tahıllar yoktur, şeker ilavesizdir ve yapay renklendirici ya da tatlandırıcılar bulunmamaktadır. Atıştırmalıklar düşük yağ oranına sahiptir. Böylece köpeğinize gönül rahatlığıyla iki tane bile verebilirsiniz.

  Bileşim:Sebzeler, Böcekler, Bitkisel Kökenli Türevler (Yulaf), Katı ve Sıvı Yağlar, Meyveler (Kurutulmuş yer iğdesi), Mineraller.

  Analitik Bileşenler: Nem 17.00%, Ham Protein 27.00%, Ham Yağ 6.00%, Ham Lif 1.00%, Ham Kül 3.50%.

  Beslenme Talimatı: Aşağıdaki maksimum günlük miktarları besleyin: Vücut ağırlığı <10kg olan köpekler için maks. 8 adet, 15 kg ağırlığında köpekler için maks. 12-20 adet, vücut ağırlığı 20 kg olan köpekler için maks. 20-22 adet, vücut ağırlığı >30 kg olan köpekler için maks. 25 adet adet verilmesi tavsiye edilir.
  Lütfen köpeğiniz için her zaman taze içme suyu bulundurun.

  Menşei: Çek Cumhuriyeti
  Ürün Özellikleri
  Üretim Yeri
  :
  İthal
  Tahıl
  :
  Tahılsız
  Aroma
  :
  Böcek, Meyve
  Özellik
  :
  Eğitim Ödülü, Aperatif
  Boyut
  :
  Tüm Irklar
  Yaş
  :
  Yetişkin
  Paket
  :
  Kilitlenebilir
  Form
  :
  Şekilli
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.