sadsad x
asdasd
Hagen 91400 Zeus Led Otomatik Köpek Su Sebili 6 Lt

Ürün Kodu : HAGN0054
Barkod Kodu : 022517914007
​Zeus, dünya çapındaki mağazalarda satılan sarf malzemeleri ve sert mallar sunan Kanadalı bir köpek markasıdır. Marka, Köpek segmentinde uzun süredir yerleşik bir varlık olmuştur ve pazarla birlikte sürekli olarak gelişmektedir. Zeus'ta kendilerini sadık köpek arkadaşınızı mutlu ve sağlıklı tutmaya adamıştır. Uygulamalı deneyimlerini ve becerikli özverilerini en yüksek kalitede anlamlı köpek ürünlerine dönüştürerek ilham vermeyi ve yenilik yapmayı hedefliyorlar.
Detaylı Bilgi
1.550,00 TL
1.317,50 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Zeus, dünya çapındaki mağazalarda satılan sarf malzemeleri ve sert mallar sunan Kanadalı bir köpek markasıdır. Marka, Köpek segmentinde uzun süredir yerleşik bir varlık olmuştur ve pazarla birlikte sürekli olarak gelişmektedir. Zeus'ta kendilerini sadık köpek arkadaşınızı mutlu ve sağlıklı tutmaya adamıştır. Uygulamalı deneyimlerini ve becerikli özverilerini en yüksek kalitede anlamlı köpek ürünlerine dönüştürerek ilham vermeyi ve yenilik yapmayı hedefliyorlar.

   

  Yükseltilmiş yüzeyli çeşme

  Taze, temiz su sağlar

  Orta ve büyük köpekler için ideal olan büyük 6L rezervuar

  Köpekleri daha fazla içmeye ve sulu kalmaya teşvik eder

  LED su göstergesi, köpeğinizin geceleri su içmesini sağlar

  Üçlü eylem filtreleri, çeşmenin sirkülasyon suyunun üç şekilde filtrelenmesini sağlar (yedek filtreler ayrıca satılır)

  2 farklı su akış ayarı.

   

  Yaşlı köpekler, orta ve büyük ırklar, kas veya eklem problemleri olan köpekler için uygundur. UYARI: Yaralanmaya karşı korunmak için temel güvenlik önlemlerine uyulmalıdır. Pompayı kullanmadan önce tüm güvenlik talimatlarını ve cihaz üzerindeki tüm önemli uyarıları okuyun ve bunlara uyun. Bunun yapılmaması, bu cihazın hasar görmesine neden olabilir. Dikkat: Bu bir evcil hayvan çeşme pompasıdır. Bu pompa, yalnızca tatlı su ile kullanım için değerlendirilmiştir. Bu pompayı kullanım amacı dışında kullanmayın (örneğin, yüzme havuzlarında, banyolarda vb. kullanmayın). Bu pompa, 35 santigrat dereceye kadar su sıcaklıklarında kullanıma uygundur. Cihazı, donma noktasının altındaki sıcaklıklara maruz kalacağı bir yere kurmayın veya saklamayın. Pompayı doğrudan güneş ışığından koruyun. Cihazın düz, düz bir yüzeye yerleştirildiğinden emin olun. Cihazı düzenli olarak izleyin. Cihazı uzun süre gözetimsiz bırakmayın. Pompanın kuru çalışmasına izin vermeyin. Pompa tamamen suya batırılmalıdır. Bu pompa asla su dışında çalıştırılmamalıdır. Bu üniteyi açık havada kullanmayın. Bu ünite yalnızca iç mekan kullanımı içindir.

   

  GERİ DÖNÜŞÜM: Bu ürün, atık elektrikli ve elektronik ekipman (WEEE) için seçici ayırma sembolünü taşımaktadır. Bu, bu ürünün çevre üzerindeki etkisini en aza indirmek üzere geri dönüştürülmesi veya parçalarına ayrılması için 2012/19/EU sayılı Avrupa Direktifi uyarınca kullanılması gerektiği anlamına gelir. Olası imha talimatları için yerel Çevre Ajansınıza danışın veya belediyenin kayıtlı resmi bir çöp toplama noktasına götürün. Seçici ayıklama işlemine dahil edilmeyen elektronik ürünler, içerdikleri tehlikeli maddeler nedeniyle çevre ve insan sağlığı için potansiyel tehlike arz etmektedir. Bakım: Parçaları takmadan veya çıkarmadan önce ve pompa kurulurken, bakım yapılırken veya taşınırken her zaman pompanın fişini çekin veya elektrik kaynağından ayırın. Çeşmeyi yumuşak bir sünger ve aşındırıcı olmayan bir temizleyici ile yıkayın ve durulayın. Sabunlu kalıntı kalmadığından emin olarak iyice durulayın. Filtreyi çeşmeden çıkarın ve durulayın. Filtreyi sabunla yıkamayın. Filtre fazla birikinti veya başka yabancı maddeler içeriyorsa değiştirin (yedek filtreler ayrıca satılır). Filtre her 3-4 haftada bir veya filtrenin yabancı maddelerle (döküntü, yiyecek, saç vb.) doyduğuna dair gözle görülür işaretler olduğunda veya su akışı engellendiğinde değiştirilmelidir. Birden fazla evcil hayvan kullanımının yanı sıra iç ortam su koşulları nedeniyle daha sık değişiklik gerekli olabilir. Pompa kirli görünüyorsa, pompayı açın ve çark kapağını ve çarkı çıkarın. Pervanedeki tüm kalıntıları giderin ve çarkı pamuklu bir bezle iyice temizleyin. Pervaneyi dikkatli kullanın. Pompa ses çıkarırsa, pompa odasındaki su seviyesini tamamen daldırılacak şekilde tamamlayın. Pompanın kuru çalışmasına izin vermeyin.

  Ürün Özellikleri
  Boyut (Lt)
  :
  5.1 - 9.9 Litre
  Form
  :
  Yuvarlak
  Malzeme İçeriği
  :
  Plastik
  Özellik
  :
  Işıklı, Yükseltilmiş, Saklamalı, Otomatik, Filtreli
  Renk
  :
  Beyaz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.