Hills Healthy Weight Treats Düşük Kalori Köpek Ödülü Bisküvisi 220 Gr


Ürün Kodu : HLLS0148
Barkod Kodu : 052742026473

Hiils Healthy Weight Treats - Yetişkin köpeklerin zayıflamasını ve ideal kilolarını muhafaza etmelerini destekleyen tamamlayıcı evcil hayvan mamasıdır.Köpeğinizin bayılacağı harika lezzetli köpeğinizi lezzetli ödül maması ile renklendirici içermez.Yapay tatlandırıcı içermez.Köpeğinizin ideal kilosuna göre belirtilen günlük maksimum ödül maması miktarından daha fazlası ile beslemeyiniz.Ödül maması verdiğinizde köpeğiniz kilo alma eğitiminde ise miktarı ideal kiloyu koruyacak şekilde düzenleyiniz.Her zaman taze ve temiz su bulundurunuz.

Detaylı Bilgi
59,00 TL
49,99 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Hiils Healthy Weight Treats - Yetişkin köpeklerin zayıflamasını ve ideal kilolarını muhafaza etmelerini destekleyen tamamlayıcı evcil hayvan mamasıdır.

   

  Köpeğinizin bayılacağı harika lezzetli köpeğinizi lezzetli ödül maması ile renklendirici içermez.Yapay tatlandırıcı içermez.

  BESLENME TALİMATI

  Köpeğinizin ideal kilosuna göre belirtilen günlük maksimum ödül maması miktarından daha fazlası ile beslemeyiniz.Ödül maması verdiğinizde köpeğiniz kilo alma eğitiminde ise miktarı ideal kiloyu koruyacak şekilde düzenleyiniz.Her zaman taze ve temiz su bulundurunuz.

  İÇİNDEKİLER

  Et ve hayvansal türevler, tahıllar, çeşitli şekerler, gliserin, sıvı ve katı yağlar, bitkisel kökenli türevler, mineraller, tohumlar

  ANALİTİK BİLEŞENLER

  Protein %19,6, Yağ içeriği %10,2, Ham Selüloz %3,5, Ham Kül %4,7, Kalsiyum %0,72, Fosfor %0,58, Yağ İçeriği %10,1, Ham Selüloz %1,5, Ham Kül %3,4, Kalsiyum %0,29, Fosfor %0,21, Sodyum %0,32, Potasyum %0,69, Magnezyum %0,17

  KG BAŞINA KATKILAR

  Doğal koruyucu ve antioksidanlar ile

  Nemden koruyunuz.Serin ve kuru bir yerde saklayınız.

  Amerikada üretilmiştir.

  Ürün Özellikleri
  Üretim Yeri
  :
  İthal
  Tahıl
  :
  Tahıllı
  Aroma
  :
  Etli
  Özellik
  :
  Düşük Kalorili (Light)
  Boyut
  :
  Tüm Irklar
  Yaş
  :
  Yetişkin
  Paket
  :
  Kilitlenebilir
  Form
  :
  Bisküvi, Kemik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.