JBL Agil Kaplumbağa Çubuk Yem 250 ML (100 Gr)

Ürün Kodu : JBL0168
Barkod Kodu : 4014162703422

Su ve bataklık kaplumbağalarının beslenme ihtiyaçlarına özel: 10 ilâ 50 cm büyüklüğündeki kaplumbağalar için yüzer çubuklar şeklinde temel yemOlağanüstü kabul görmektedir: Balık ve karideslerden elde edilen proteinler içerir.Lizin sayesinde kemik gelişimini teşvik eder, multivitamin kompleksi ve C vitamini sayesinde direnme gücünü artırır ve dengeler.Kaplumbağalar JBL yemlerini tercih eder.

Detaylı Bilgi
33,00 TL
29,70 TL
%10indirim
Havale Fiyatı: 29,11 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • JBL Agil

  10 ila 50 cm büyüklüğündeki su kaplumbağaları için temel yem çubukları


  * Su ve bataklık kaplumbağalarının beslenme ihtiyaçlarına özel: 10 ilâ 50 cm büyüklüğündeki kaplumbağalar için yüzer çubuklar şeklinde temel yem


  * Olağanüstü kabul görmektedir: Balık ve karideslerden elde edilen proteinler içerir


  * Lizin sayesinde kemik gelişimini teşvik eder, multivitamin kompleksi ve C vitamini sayesinde direnme gücünü artırır ve dengeler


  * Kaplumbağalar JBL yemlerini tercih eder: Yüksek değerli bileşenlerden oluşur, yem formülasyonu uygulamalı araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir,yapımında ucuz balık unu kullanılmamaktadır.

  * Teslimat kapsamı: Kaplumbağa yemi, Agil. Raf ömrü açılmadan 3 yıl, açıldıktan sonra 3 aydır.


  Kaplumbağaların beslenme ihtiyacına özel


  Çoğu su ve bataklık kaplumbağası omnivordur. Ancak kaplumbağaların en sevdiği yemlerin başında balıklar ve küçük su hayvanları gelir. Bazı su bitkilerini yemeyi de severler.


  JBL kaplumbağaların türe uygun beslenmesi için, hayvanların büyüklüğüne göre belirlenmiş geniş kapsamlı bir seçenek sunuyor. Kurutulmuş balık, kabuklu hayvanlar ve yosunlar ilk sırada yer alıyor.

  JBL yemlerini kullanmak için diğer iyi nedenler Kaplumbağalar arasında çarpıcı bir şekilde kabul görmeleri: Doğada yemleme yöntemiyle yapılan uygulamalı araştırmalar /
  Yüksek değerli balık proteini kullanımı (ucuz balık unu kullanılmamaktadır), vitamin kaybını önleyen hava geçirmez ambalaj.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.