sadsad x
asdasd
Kong Köpek Koruyucu Şişme Yakalık XL
Tedarik Kodu : 035585321042
Ürün Kodu : Hodt-74
Barkod Kodu : 035585321042
Çeşitli alerji vb durumlar, operasyonlar veya tedaviler sonrası köpeğinizin ilgili bölgeye ulaşmasını, köpeğinizin konforunu da bozmadan önleyen, ilk defa Kong tarafından geliştirilmiş çok kaliteli bir malzemeden üretilmiş şişme yakalıktır. Konik yakalıklar çevre sesleri normalden fazla odakladıkları için köpeğiniz konik yakalıktan çok rahatsız olmakta, rahat yatamaması sebebiyle sürekli ondan kurtulmaya çalışmaktadır.
Detaylı Bilgi
499,65 TL
324,77 TL
%35indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Çeşitli alerji vb durumlar, operasyonlar veya tedaviler sonrası köpeğinizin ilgili bölgeye ulaşmasını, köpeğinizin konforunu da bozmadan önleyen, ilk defa Kong tarafından geliştirilmiş çok kaliteli bir malzemeden üretilmiş şişme yakalıktır. Konik yakalıklar çevre sesleri normalden fazla odakladıkları için köpeğiniz konik yakalıktan çok rahatsız olmakta, rahat yatamaması sebebiyle sürekli ondan kurtulmaya çalışmaktadır. Oysa ki bu şişme yakalık köpeğinize hem bir tasma hissi vermekte, hem çevresini normal bir şekilde algılamaya devam etmesini sağlamakta hem de yatarken bir yastık görevi görmektedir. Ekstra büyük köpekler için uygun boydur. Boyun çevresi 63 - 76cm olan köpekler için uygundur.

  Kullanım Şekli : Şişirme tapasını kullanarak yarım şişiriniz.
  Kong yakalığı köpeğinizin boynuna göre cırt cırtlar yardımıyla tam oturacak şekilde ayarlayınız.
  Şişirilmiş boyunluğun cırt cırtlarının yatay olması, yakalığın çok fazla şişirilerek cırt cırtların birbirine tutunma alanının daraltılmaması gerekmektedir.
  Lütfen doğru kullanım için kutu yan yüzeyindeki resime bakınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.