sadsad x
asdasd
MBV Noopaq Ekstra Biotin ve Vitamin Peynirli Kedi Macunu 50 Gr

Ürün Kodu : MBV0004
​Kedilerin deri ve tüylerinin, canlılığını,parlaklığını desteklemek için, özel olarak geliştirilmiş bir macundur. İçeriğindeki biotin, çinko, zeytin yağı, keten tohumu yağı ve vitaminlerden oluşan 5 in 1 formülü sayesinde, kedinizin gözle görülür derecede daha parlak ve canlı bir tüy yapısına kavuşmasını, tüylerde dökülmenin azalmasını, cildin daha pürüzsüz hal almasını ve tırnaklardaki kırılmaların azalmasını sağlamaya yardımcı olur. 
Detaylı Bilgi
60,00 TL
53,95 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Kedilerin deri ve tüylerinin, canlılığını,parlaklığını desteklemek için, özel olarak geliştirilmiş bir macundur. İçeriğindeki biotin, çinko, zeytin yağı, keten tohumu yağı ve vitaminlerden oluşan 5 in 1 formülü sayesinde, kedinizin gözle görülür derecede daha parlak ve canlı bir tüy yapısına kavuşmasını, tüylerde dökülmenin azalmasını, cildin daha pürüzsüz hal almasını ve tırnaklardaki kırılmaların azalmasını sağlamaya yardımcı olur. Beauty Paste, cilt ve tüylerinin ihtiyacı olan vitamin, mineral, karotenoid ve özel yağların eksikliğinde görülebilecek semptomlara karşı yardımcıdır.

   

  Günlük olarak 1 kg vücut ağırlığı için 2 cm (1 cm: 0,5 gram) kullanılır. Yetişkin bir kedi için, 6 cm/gün yeterlidir. Doğrudan tüpten veya el üzerinden verilebileceği gibi, mamasına katılarak verilmesi de mümkündür.

   

  Biotin 200 mg/kg

  Niacinamide 200 mg/kg

  Vitamin A 200.000 IU/kg

  Vitamin C (Ascorbic Acid) 500 mg/kg

  Vitamin E 500 mg/kg

  Vitamin B5(Calcium D pantothenate) 200 mg/kg Vitamin B12 200 mg/kg

  Vitamin B9 (Folic acid) 15 mg/kg

  Beta Karoten (3a160)(a) 150 mg/kg

   

  Bitkisel Yağlar ( % 25,5 Zeytin Yağı)(% 5 Keten Tohumu Yağı), Hayvansal Yağlar (% 7,5 Sığır Yağı), % 1 Maya (Beta Glukan içerir.), Keçiboynuzu Unu, Peynir ve Peynir Ürünleri (% 4 Peynir Altı Suyu Tozu),Lesitin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.