sadsad x
asdasd
Pet Coin Gourmet Multi Color Yetişkin Kedi Maması 15 Kg

Ürün Kodu : PCON0002
Barkod Kodu : 8682930565457
PETCOIN Yetişkin kedi Maması, beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilerek hazırlanmıştır.  PETCOIN, kedilerin ihtiyaçları olan enerji, protein ve minerallerin karşılanmasında yardımcı olur.  PETCOIN, kedilerin yaşam refahını arttırmak, onların sağlıklı ve uzun bir hayat sürmelerini sağlamak adına üretilmiştir.
Detaylı Bilgi
998,50 TL
848,75 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • PETCOIN Yetişkin kedi Maması, beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilerek hazırlanmıştır.  PETCOIN, kedilerin ihtiyaçları olan enerji, protein ve minerallerin karşılanmasında yardımcı olur.  PETCOIN, kedilerin yaşam refahını arttırmak, onların sağlıklı ve uzun bir hayat sürmelerini sağlamak adına üretilmiştir.

  İÇİNDEKİLER: İşlenmiş Hayvansal protein ,buğday ,mısır , pirinç ,hayvansal yağ ,mısır gluteni ,ciğer aroması , bonkalit , tuz.   

   

  GÜÇLÜ KASLAR, SAĞLIKLI İSKELET YAPISI:  PETCOIN, özel formülü ile kedilerin iskelet ve kas sistemleri için gerekli olan D vitamini ve kalsiyum içeren formülü sayesinde daha güçlü olmalarına yardımcı olur.

  SAĞLIKLI PARLAK TÜYLER: Balık ve tavuk yağının içerisinde bulunan zengin omega-3 ve omega-6 ile sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna destek verir. Tüy dökümünü minimuma indirir.

  SAĞLIKLI KALP GÜÇLÜ KONDİSYON: Sağlıklı ürünlerle üretilen PETCOIN içeriğindeki balık yağı kedinin ihtiyacı olan amino asitler içerir. Bu amino asitler sayesinde kedilerin yüksek kondisyona ve güçlü bir kalbe sahip olmalarına yardımcı olur.

  SAĞLIKLI AĞIZ VE DİŞ YAPISI:  PETCOIN, kedi maması tanecik yapısı ve lif zenginliği özellikleri ile kedinizin diş ve ağız yapılarında sorun yaşamaması için özel olarak hazırlanmıştır. Tartar ve plak oluşumdan korumaya yardımcı olur.

  SAĞLIKLI SİNDİRİM SİSTEMİ:  PETCOIN kedilerin bağışıklık sistemlerinin güçlenmesini destekler.  PETCOIN, Sindirilebilirliği yüksek ürünler ile üretilmiştir. Kolay sindirim sağlaması nedeni ile besinlerden en yüksek derecede fayda sağlamasına yardımcı olur. İçerdiği sağlıklı tahıl ve proteinler sayesinde kuru dışkı atılımı sağlar.

   

  MINERALLER: Kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir, selenyum

  VITAMINLER:  Vitamin  A, Vitamin D  / , Vitamin E  , Vitamin C  ,Vit.B1 –B2 –B3(niasin)-B6 –B12 –B7(biotin) – B9 (folik asit), Vit. K , Kolin , Kalsiyum , Pantotetan.

   

   

  Ham Protein / Crude Protein - % 28

  Ham Yağ / Crude Fat - % 11

  Ham Selüloz / Crude Cellulose - % 6

  Ham Kül / Crude Ash  - % 9

  Fosfor / phosphorus - %1

  Nem / Moisture %10

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Ürün Özellikleri
  Sınıf
  :
  Ekonomik
  Tahıl
  :
  Tahıllı
  Üretim Yeri
  :
  Yerli
  Yaş
  :
  Yetişkin
  Boyut
  :
  Tüm Irklar
  Paket Boyutu
  :
  Büyük (11-15 Kg)
  Aroma
  :
  Karışık, Tavuk
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.