sadsad x
asdasd
Pet Pretty Traninig Lavantalı Tuvalet Eğitim Pedi 60 x 90 Cm (10 Adet)

Ürün Kodu : PPTY0026
Barkod Kodu : 8690000028047
Özel tutma sapı ile  kolay taşınır ,hafiftir.Süper emici polimerleri sayesinde yüksek emiş gücüne sahiptir.Altında bulunan astarı sıvının dışarıya sızmasını ve etrafın kirlenmesini engeller.Tuvalet kabı içine yada doğrudan yere serilerek kullanılabilir.Yavru köpeklerin eğitimi esnasında, çiş pedi üzerine 1-2 damla ÇİŞ DAMLASI damlatılarak  tuvalet eğitimine daha çabuk adapte olmaları sağlanır.
Detaylı Bilgi
88,75 TL
79,90 TL
%10indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Zemine serilerek ya da köpek tuvaletinde kullanılabilen, ekstra emici polimerlere sahip lavanta kokulu köpek çiş eğitim pedidir. Yavru köpek çiş damlasından bir kaç damla çiş pedinin üzerine damlatın, köpeğinizi besledikten sonra pedin üzerine getirerek, idrarını yapana kadar pedin üzerinde kalmasını sağlayın. Daha sonra ona bir ödül vererek doğru alışkanlığı edindiğini anlamasını sağlayabilirsiniz. İlk önce köpeğinizi kafes ya da tuvalet kabına yönlendirebilirsiniz. Böylelikle çiş eğitimini daha hızlı tamamlayacaktır. Atıklar için lütfen yerel atık mevzuatınıza uyunuz. Ekstra emici polimerlere sahip, hasta ve idrarını tutamayan köpekler ile veteriner kliniklerindeki kısa konaklamalar için de uygundur.

   

  ·           Hijyenik,Pratik ve Rahattır

  ·         * Özel tutma sapı ile  kolay taşınır ,hafiftir.

  ·         * Süper emici polimerleri sayesinde yüksek emiş gücüne sahiptir.

  ·         * Altında bulunan astarı sıvının dışarıya sızmasını ve etrafın kirlenmesini engeller.

  ·         * Tuvalet kabı içine yada doğrudan yere serilerek kullanılabilir.

  ·         * Yavru köpeklerin eğitimi esnasında, çiş pedi üzerine 1-2 damla ÇİŞ DAMLASI damlatılarak  tuvalet eğitimine    daha çabuk adapte olmaları sağlanır.

  ·         * Çis pedi üzerine her dışkılamadan sonra köpeklerin ödüllendirilmesi bu davranışı pekiştirir.

  ·         * Veteriner Hekimler için,idrarını tutamayan yaşlı,yatalak veya hasta köpeklerde kullanımı, kolaylık sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.