sadsad x
asdasd
Pets Family 301046 Kedi ve Köpek Kulak Temizleme Losyonu 50 ML

Ürün Kodu : FMLY0021
Barkod Kodu : 8681085427146
Kulak solüsyonu kedi ve köpeklerde kulak temizliği için kullanılır.Kulak kirini yumuşatır ve kaşıntıyı gidererek enfeksiyonların önlenmesine yardımıc olur.Kötü kulak kokusunu önler.Kulak içine  bir kaç damla damlatılır.Damlatıldıktan sonra Kedi ve köpeğinizin başını sallamasına izin verin.Kulağa masaj yapın.Daha sonra pamuk yardımıyla kulak temizlenir ve kirler uzaklaştırılır.
Detaylı Bilgi
25,00 TL
21,25 TL
%15indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • KEDİ ve KÖPEK KULAK TEMİZLEME SOLÜSYONU
  BİLEŞİMİ
  Berrak renkli viskoz çözelti %1,5-3,5 Berik Asit 4-6 İsopropil %13-15 Denat Alkol %2,5-4,5 Monopropilen Glikol %0,05-0,15 Mentrol 50,5-2 Fenoksi Elanol ve su ihtiva eder.

  KULLANIM ŞEKLİ VE TARİFNAMESİ
  Kulak solüsyonu kedi ve köpeklerde kulak temizliği için kullanılır.Kulak kirini yumuşatır ve kaşıntıyı gidererek enfeksiyonların önlenmesine yardımıc olur.

  Kötü kulak kokusunu önler.Kulak içine  bir kaç damla damlatılır.Damlatıldıktan sonra Kedi ve köpeğinizin başını sallamasına izin verin.Kulağa masaj yapın.Daha sonra pamuk yardımıyla kulak temizlenir ve kirler uzaklaştırılır.

  GENEL UYARILAR
  Kulakta yara var ise ürünü kullanmayınız.Yiyecek, içecek ve yem maddelerinden uzak tutunuz.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

  DEPOLAMA
  Direk güneş ışığı almayan serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.