sadsad x
asdasd
Puffy Love Doğal Lavanta Özlü Leke Çıkartıcı Sprey 750 Ml

Ürün Kodu : PFFY0002
Barkod Kodu : 8683130000069

Sulandırarak ya da direkt olarak kullanılabilir. Evcil hayvanların mama, salya, idrar lekelerinde etkilidir. Sert yüzeylerde, halı ve koltuk yüzlerinde, kıyafetlerinizde, evcil hayvanların yatak, yastık, kumaş oyuncaklarında doğal lavanta özü içeren formülü ile derinlemesine ve hızlı temizlik sağlar.

Detaylı Bilgi
40,00 TL
32,50 TL
%19indirim
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Öneri Kutusu
 • Puffy Love Hayvan Dostu Leke Çıkarıcı Sprey 750 ml

  AÇIKLAMA : Sulandırarak ya da direkt olarak kullanılabilir. Evcil hayvanların mama, salya, idrar lekelerinde etkilidir.

  Sert yüzeylerde, halı ve koltuk yüzlerinde, kıyafetlerinizde, evcil hayvanların yatak, yastık, kumaş oyuncaklarında doğal lavanta özü içeren formülü ile derinlemesine ve hızlı temizlik sağlar.

  FAYDALARI :

  - Patili dostlarınız düşünülerek formüle edilmiştir.

  - Boya, paraben ve klor içermez.

  - Evcil hayvanların mama, salya ve idrar lekelerinde etkilidir.

  KULLANIM TALİMATI :

  Mutfak ve banyo yüzeylerinde : Kirli yüzeyin üzerine püskürtün ve daha sonra nemli bir bez veya sünger ile silin. Zorlu ve inatçı kirlerde daha etkili bir sonuç elde etmek için silmeden önce bir kaç dakika bekleyin.

  Halı ve koltuk yüzeylerinde (sulandırarak kullanım) : Puffy Love Leke Çıkarıcı Sprey 100 ml ürünü yarım litrede sulandırın, bir sünger veya bez yardımıyla kirin üzerine uygulayın. Temiz ve nemli bir bez ile iyice durulayın.

  Halı ve koltuk yüzeylerinde (direkt kullanım) : Puffy Love Leke Çıkarıcı Sprey'i yüzeyim üzerine püskürtün, bir sünger veya bez yardımı ile kirin üzerine uygulayın. Temiz ve nemli bir bez ile iyice durulayın.

  Giysilerinizde : Kirli yüzeyinize püskürtün, silin ve daha sonra ana yıkama deterjanınızla makinede yıkayın. Tüm tekstil yüzeylerde ürünü uyguladıktan sonra hemen silin ve yüzeyi iyice durulayın.

  İÇİNDEKİLER : <%5 Anyonik Yüzey Aktif Madde, <%5 Noniyonik Yüzey Aktif Madde, Parfüm.

  Ciddi göz hasarına yol açar. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Göz/yüz koruyucu kullanın. El,yüz,vücut ve yiyecek temizliğinde kullanmayın.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.